2733
2734
عنوان

فراری دادن جاری توسط اقای همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 1125 بازدید | 28 پست

شوهر من شوهر تو نیست 😃😃

آبرو واسم نذاشته 

یه بار حالم بد بود خواهر خودشو بیرون کرد از خونمون منم نمیدونستم 

دیشبم داداشش میخواست بیاد بازم نذاشت گفت گفتم خشته ای 

مثلا میخاد مراعات حال منو بکنه قربونش برم 😍

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شوهر من شوهر تو نیست 😃😃 آبرو واسم نذاشته  یه بار حالم بد بود خواهر خودشو بیرون کرد از خونمو ...

اره رعایت منو کرد ...ولی خو ابرومون رفت ..الان میگن اینا طاقت دو تا مهمون ندارن .اونم سالی ی بار شاااید 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2742

وا دم شوهرت گرم چقدر حساسی 

قرار نیست همیشه آماده پذیرایی باشی

اصلا دعوت هم نکن

ماها باید یاد بگیریم به برنامه های دیگران احترام‌ بزاریم

بعدا به جاریت بگو حال ندار بودی  همسرت روش نشده بگه 

حالا چرا عنوانتو جنجالی زدی😁

گفتم ی چی باشه بیاین 😆😆😆

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
نميدونم چرا نميتونم باور كنم همچين مردهايي وجود. دارن😀😀😀😀😀

وجود دارن خیلی گله ....ولی خو زشت شد 

2740

همسرتون میدونە شما انقد گل و خانم هستی 

کە با این کە حالت خوب نبودە 

بازم بە فکرشی  کە  مبادا  یە موقع  خانوادەش ناراحت بشن  و  یا  از خانوادەش گلە بشنوە ،  بە خاطر همینم اینجوری هواتو دارە

ولی کاش ی جور دیگە میگفتن

مثلا میگفت شما سردرد شدید داشتین و خوابین ، اونا هم ناراحت نمیشدن

همسرتون میدونە شما انقد گل و خانم هستی  کە با این کە حالت خوب نبودە  بازم بە فکری   ...

ب جاریم بگم ک من حال نداشتم و دیگه روش نشده بگه ..یا هیچی نگم همینجوری ی شب دعوت کنم 

یادت نره واسش اسفند دود کنی چشم خورد تقصیر خودته😂😂

اره والا میگنما بچه و شوهرو نباید تعریفشو جایی کرد .ولی بخدا من ازش ناراحت شدم قصدم تعریف نبود اصلا 

اره والا میگنما بچه و شوهرو نباید تعریفشو جایی کرد .ولی بخدا من ازش ناراحت شدم قصدم تعریف نبود اصلا& ...

میدونم عزیزم اشکال نداره

بی عــشق جهان یـعـنی یِک چَـرخِـشِ بی مَـعنی❤️
دیگه شوهرت ازونور بوم افتاده...تازه ازدواج کردین؟

سه ساله