2737
2734
عنوان

دوستان چیکار کنم چاق شم 😟😟

| مشاهده متن کامل بحث + 519 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صبحونه هرچی میخوری همراهش کره بخور،همیشه ده دقیفه نرمش کن گرم بشی بعد غذاهای پرکالزی بخور،شیرخشک بگی ...

مرسی عزیزم امتحان میکنم 

احه میدونی نمیتونم صبحونه هم بخورم ینی یه لقمه که میخورم حالم بد میشه اونروزا که مدرسه که میرفتم به زور مامانم میخوردم الآن که بزرگترشدم اصلا نمیتونم 😥😥😥

واقعا ؟؟؟؟ چقدر شیر خشک تو چقدر آب ؟؟؟  اخه بدبختی اینه صورتم توپرو چاق هست اما بدنم به صورت ن ...

منم صورتم تپل چاق ولی بدنم لاغر خوردم یکم چاقتر شدم.ی لیوان  اب با ی قاشق نیم شیر خشک تا ی ماه حس کردم یکم چاقتر شدم امتحان کن آجی نتیجه میگیری

2728
اره اين برا سه چهار سال پيشه كه اينقدر ميخوردم با وضع الان نميشه واقعا 😑

دو ساعته میخوام شام بپزم دلم نمیاد بخدا از اینجا میخری از اونور تموم میشع..کاش مام میزدن برق شارج میشدیم...لعنت به این گرونی

چی میخوردی 😅  جدی چی میخوردید ؟؟ بعضی وقتا چیزی پیدا نمیکنم بخورم😕😕 غذا هم اشتهام کمه نصف ب ...

مجردی یا متاهل؟ 

بعد ازدواج چاق میشی

آنچه دلم خواست نه آن شد...آنچه خدا خواست همان شد
اينو يه بار يكي ازم پرسيد چيكار كردي چاق شدي براش كامل توضيح دادم حسش نبود دوباره بنويسم اسكرين ...

مرسی عزیزم مهربونیت رو میرسونه 😍😍😍😍 

ولی مگه میشه عسل و موز و گردو رو این روزا باهم خورد 😅😅 منم دیر به فکر افتادم 

ولی بازم تاجایی که میتونم انجام میدم 😙

2740
خوش بحالت فقط همین از زبون ی مادر ۶۷ کیلویی ک حالا شده ۸۰ کیلو😢😢😢😑😑

منم یه جور دیگه اذیت میشم به خدا 😕 

من اصن نمیتونم دو تا قاشق غذا اضافه تر بخورم حالم بد میشه 😥😥😥

2706