2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس چرا قبول کردی؟؟آخه  چیز به این مهمی تحقیق نکردی قبل ازدواج  ؟؟

اخه همیشه میگفت من به داییم مدیونم داییش بابای من بود اعتماد صد در صد داشتیم بهم من اینجا چطور امریکا تحقیق میکردم اصلا ذهنم نمیرفت که بخاد نامردی کنه

2731
اخه همیشه میگفت من به داییم مدیونم داییش بابای من بود اعتماد صد در صد داشتیم بهم من اینجا چطور امریک ...

ای بابا!!

ایشالله نفر بعدی انقدر خوب باشه   که  جبران بشه   

کلا بهتره مهریه کم نباشه 

دخترخالم مهریه اش ۱۴سکه هست بعد تبلیغ هم میکرد که مهریه کم باشه تو زندگی عشق و محبت بیشتره ، مدت پیش خالم میگفت شوهر دخترخالم توی هر دعوا بهش میگه ۱۴سکه میندازم جلوت و طلاقت میدم😐 ، اونوقت من نمیدونم با چه اعتماد به نفسی میاد تبلیغ مهریشو میکنه مثلا بگه خیلی راضیم که بقیه هم همین حماقت رو کنن یا چی !!!؟؟؟

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
2738

بنظرم سکه کشکه من از اولم باهاش موافق نیودم و ۱۴ سکه بیشتر نزاشتم بنویسن

اما از خونه همسرم سه دنگ ، زمین شش دنگ ، طلا و نصف دارایی بعد از ازدواج که ثبت محضری کردیم و اجازه خروج از کشور

استرالیا هم خونه خریدیم نصفش بناممه ثبت شده 

اینچیزا میمونه نه سکه

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
اتفاقا من دوهفته پیش عقد کردم و خودم خواسم 14تا سکه مهریم باشه... مادر شوهرم اصرار داش ک حداقل بشه 1 ...

من مادر شوهرم گفت یا 14 تا یا ما میریم! 😐 شوهرم گفت همون 110 تا! مث این دختر پیدا نمیکنم فقط  لطفا 14 تا عندالمطالبه بقیه اش عندالاستطاعه! ک اونی ک میتونمو بدم دین گردنم نمونه! 

کلا بهتره مهریه کم نباشه  دخترخالم مهریه اش ۱۴سکه هست بعد تبلیغ هم میکرد که مهریه کم باشه تو ز ...

چندتا خوبه به نظرت ؟  و اگه طرفت وضع مالی معمولی باشه چی؟

پشتوانه برا چی ؟  برای این که زورکی   ولت نکنن؟  برای این که الکی دوستت داشته باشن؟

استارتر دیگه اعصابمو خورد کردیا 

این همه بهت میگن پشتوانه برای اینکه اگر پس فردا طرف طلاق داد مرد یا هرچی به گشنگی نیوفتی پس فردا وراثش آواره کوچه خیابونت نکنن 

همش حرف خودتو میزنی 

خیلی شعاری فکر میکنی زندگی واقعی اینطوری نیست 

2706