2733
2734

جدی برام  سواله خوب بعضی ها می  گن  اینطوری  پسره  می ترسه و ولت نمی کنه اما  زندگی که  گرو کشی باشه و به زور  مهریه  سنگین بخواد  حفظ بشه   به چه درد می خوره آخه ؟ هیچ دوست داشتنی توش نیست!!!

به نظر من  که اگه دو نفر هم دیگه رو دوست داشته  باشن دیگه این چیزا مهم نیست  اما بزرگترا  معمولا  خیلی  اذیت می کنن و خیال می کنن دارن معامله می کنن  با هم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چون الان كمتر مردي با مهريه بالا حاضره زن بگيره

كمتر زني هم با مهريه پايين خاضره ازدواج كنه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2738

خودتو گول نزن ، ، تو یک درصد فکر کن شوهر اینده ت بهت خیانت کنه و یه زنه دیگه رو بیاره توی زندگیت، همینجوری راحت ازش جدا میشی،؟؟؟؟ باید خونه ش رو توی شیشه کنی،، و بندازیش زندان ک اب خوش از گلوش پایین نره 

من اصلا سکه نزاشتم برای عقدم ... ملاک ایمان و اخلاقه که اگه نباشه میلیاردها سکه هم بدرد نمیخوره

در این دنیا که حتی ابر نمی گرید به حال ما همه از من گریزانند 😔 تو هم بگذر از این تنها ... همه از من گریزانند 😔
2706