2737
2739
عنوان

امروز با دوستم زنگ زدم که بریم بیرون گف مادرشوهرش. ..

| مشاهده متن کامل بحث + 488 بازدید | 52 پست

خب شرایط اینا فرق داره.طفلک عروس هم خسته میشه باید درک کرد ولی اونا هم جا ندارن برن و وضعیت هنوز خوب نشده.تو این شرایط هردو حق دارن. 

اگه برای حاجتم دعا کردی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

لابد جای دیگه ای ندارن که برن یا معذب هستن. انشالله هرچه زودتر تکلیفشون روشن شه و برن خونشون. واقعا راست میگن فقط خونه خودت عزت داری و بقیه جاها نهایت یک وعده

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !
خدایا کمکمون کن اگه مادرشوهر شدیم محتاج پسر و عروس نشیم هیچ وقت😐😐

بگو محتاج هیچکس نشیم. من همیشه میگم بهترین دعا در حق هرکس اینه که تا زنده است محتاج هیچ بنده ای نشه

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !
2740

پس ادم بچه میزاد فقط عروس ودامادشون کنه بعدم بای بای!

الان به درد پدر ومادرامون نخوریم پس کی میخوریم

به نسل بعدی که قراره تربیت بشه هم فکر کنیم

حالا من اصلا طرفدار قوم شوهر نیستم ولی خب همچین مواقعی ضروریه که ساپورتشون کنیم

خدایا حافظ عشقم عمادم دخملم رها باش ❤❤❤  

دوستتون انتظار داشته پدر و مادر سیل زده همسرش برن مسافرخونه؟؟؟؟ مردم غریبه هارو راه میدن خونشون تو این شرایط اینا که دیگه پدر و مادر بودن

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد
بگو محتاج هیچکس نشیم. من همیشه میگم بهترین دعا در حق هرکس اینه که تا زنده است محتاج هیچ بنده ای نشه

واقعا. الهی آمین. منم همیشه دعام همینه که محتاج هییچ کس نشم در غیر اینصورت مرگم برسه 

به هر حال دوستتون هم باید شرایطو درک کنه اونا که با خوشی نیومدن بنده های خدا خونه زندگیشونو آب برده.

عزیزم دوسته ایشون فکر کرده شوهرش از زیر بته دراومده وای ماها چمون شده دیگه خیلی سنگ دلیم پدر شوهر و مادر شوهر مثل پدر مادر خودشن دوست دارهکسی اینطوری بخودش بگه واقعا که

2706