2733
2739

سلام

من چندوقت میخوام تو راه پله خونمون ی جایی رو برای خودم پراز گل و چیزهای خوشگل کنم اما اصلا از گل و گیاه چیزی نمیدونم میشه چندتا گیاه که نگهداریش راحت ترهست معرفی کنیید تا راه بیفتم 

درضمن راه پله جوری هست که میشه هم آفتاب به گل ها بخوره هم اینکه تو سایه باشن 

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊

بنسای هم قشنگه هم نگهداریش اسونه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

پتوس دیفن باخیا فیکوس حسن یوسف میشه نگه داری

از کربلا که امدی خواهی دانست فراق بهشت با ادم چه کرد!...،😔ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ❤️ممنونم حسین جانم ❤️            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

10 دیقه پیش تاپیک زده بودی عکس از راه پلم میگرفتم برات ایده میگرفتی 

حالا بگذریم 

پتوس سانسوریا 

گندمی گلهایی هستن که نیاز به مراقبت خاصی ندارن 

شمعدونی و بت قنسول یکم حساسن 

قاشقی هم دوامش بالاس هم مراقب خاصی نمیخواد جز ابیاری 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍

وای مرسی . آخه میترسم بگیرم خشک بشند اینجوری دلم میسوزه

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊

درختچه:شیفلرا دیفن باخیا کاج مطبق کورتون

گل فانتزی ارنوع کاکتوس ژیمینیو پیوندی مرجان سانسوریا نیزه ای هویا ساکولنت خورشیدی 

کاکتوس انواع مامیلاریا ساکولنت ها غوره ای 

معمولی حسن یوسف پوتوس ابلق سانسوریا معمولی اشک تمساح دراسینا 

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
10 دیقه پیش تاپیک زده بودی عکس از راه پلم میگرفتم برات ایده میگرفتی  حالا بگذریم  پتوس س ...

میشه بزاری؟ 

آخه حس میکنم پرورش گل و گیاه ی حس خوبی به خانم ها میده

وای مرسی . آخه میترسم بگیرم خشک بشند اینجوری دلم میسوزه

میخوای بخری یا کسی برات بزنه؟

من همه رو از برادر همسرم گرفتم 

چندبارم خرابکاری کردم تا در نهایت خودم تونستم قلمه بگیرم و بکارم و ریشه دار کنم 

خییییلی لذت بخشه 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
2706