2737
2734
عنوان

بهترین مرکز ناباروری در اهواز

| مشاهده متن کامل بحث + 10085 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم اهوازی نیستم اما برای ماموریت شوهرم مجبور بودم که اهواز زندگی کنم و برای همین هم با کلی پرس و جو رفتم پیش دکتر شبنم سالمی و با درمان آی یو آی تونستم بچه دار بشم واقعا خدا خیرش بده دکتر خیلی خوبی هستش علاوه بر اون خیلی خوش اخلاقه هر موقع هر سوالی ازش داشته باشی با دقت و حوصله بهت جواب میده

2728
من خودم اهوازی نیستم اما برای ماموریت شوهرم مجبور بودم که اهواز زندگی کنم و برای همین هم با کلی پرس ...

سلام عزیزم مرسی از راهنماییت..این تاپیک برا خیلی وقته دیگه رفتم جهاد دانشگاهی با خانم دکتر دیباوند.اتفاقا یکی از فامیلای دورمون میگفت بعد 16 سال ناباروری رفته پیش همین شبنم سالمی ای وی اف کرده صاحب یه پسر شده.چند روز پیش هم خالم پیش همین خانم دکتر فیبروم عمل کرد مرسی از لطفت

ما آبادانیا   

عزیزم دکتر نصرت نقاب هم تو اهواز خیلی کارش خوبه . حتما پیش اونم یه سر برو یکی از فامیلامون رفت پیشش و بعد از چند سال بچه دار شد . میگن دکتر باسوادیه تو اهوازم معروفه. ایشاله که نتیجه می گیری. 

عزیزم دکتر نصرت نقاب هم تو اهواز خیلی کارش خوبه . حتما پیش اونم یه سر برو یکی از فامیلامون رفت پیشش ...

اره عزیزم دربارش خیلی شنیدم.من رفتم مرکز جهاددانشگاهی دکتر دیباوند خیلی دکتر خوب و اروم و بااخلاقی هست.البته دوبار ای یو ای منفی داشتم دیگه با توکل برخدا میخوام برم برای ای وی اف.مرسی از راهنماییت

ما آبادانیا   
2738
من شنیدم دکتر شبنم سالمی دکتر خوبیه تو اهواز البته خودم اهواز نیستم و آدرسشو ندارم ولی میدونم خیلی د ...

سلام.خیلی ممنون.شبنم سالمی رو میشناسم خالم پیشش عمل فیبروم انجام داد که اصلا حتی یکدرصد هم خوب نشد من دکتر دیباوند رو انتخاب کردم 

ما آبادانیا   

دکتر زرگر رو بهتون پیشنهاد می کنم برای اونایی که می خوان مثل من دامن شون سبز بشه و بچه دار شن ایشون خیلی با سواد و با اخلاق هستند خصوصا تو دوره درمانی من و همسر م خیلی بهمون دلداری می دادن و ناامید نشدیم وادامه دادیم تا حالا که نی نی درایم

دکتر زرگر رو بهتون پیشنهاد می کنم برای اونایی که می خوان مثل من دامن شون سبز بشه و بچه دار شن ایشون ...

خداروشکر،، خدا حفظش کنه واست،، دکتر زرگر اهوازه؟؟ کدوم مرکز ناباروری میره؟؟

ما آبادانیا