2733
2739
عنوان

می خوام کنکور بدم بعد دوسال لطفا سوالمو جواب بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 259 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیست تا سی بین تمام کنکوریا

البته اصلاح كردم منظورم اين بود نهايتا رتبه تون بايد ٣٠ باشه. هر سال ممكنه ظرفيت ها تغيير كنه ولى عموما همين حدوده.ظرفيت سينماى دانشگاه هنر ٢٠ نفره(١٠دختر و ١٠ پسر).

مثلا فكر كنم دوسال پيش رتبه ى ٣٥ منطقه دو نتونسته بود سينماى هنر بياره.

!화이팅
2731

چون دانشگاه تهران براى كارشناسى سينما نداره بعد از دانشگاه هنر كه دولتيه و سينما داره، رشته ى سينماى دانشگاه سوره(غيرانتفاعيه) بين بچه هاى هنر طرفدار داره.تا رتبه ى ٥٠٠ هم فكر ميكنم دانشجو ميگيره.

!화이팅
2740
فکر میکنید من بتونم قبول شم آرزوم بازیگریه البته نامزدمم مخالفه

بازيگرى سينما؟رشته اى به نام بازيگرى سينما تو ايران نيست اگر دوست داريد بازيگر سينما بشيد بايد زير مجموعه هاى ديگه اى از سينما رو بخونيد و بعد به صورت آزاد وارد بشيد.

ولى رشته ى بازيگرى تئاتر وجود داره كه اون آزمون عملى داره و هم هنرهاى زيباى دانشگاه تهران و هم دانشگاه تهران دانشجو ميگيره.

اگر واقعا و از صميم قلب علاقه داريد حتما ميتونيد.علاقه ى واقعى باعث ميشه براتون درس خوندن لذت بخش بشه و تلاش هاتون نتيجه بده.

!화이팅
چند نفر متقاضی داره و اینکه امکان داره بازیگر بشم بازیگر معروفی

پارسال حدود ٦٦ هزار نفر كلا شركت كرده بودند.درسته نسبت به كنكور تجربى خيلى كم هستند ولى ظرفيت هاى رشته هاى هنر تو تهران نسبت به تجربى خيلى خيلى كم هستند.

براى همين بايد خوب درس بخونيد.ولى همون طور كه گفتم اگر علاقه داشته باشيد اين سخت درس خوندن براتون شيرين ميشه.

اما اينكه بازيگر معروفى بشيد بستگى به تلاش ها و پيگيرى خودتون داره يعنى صرف اينكه شما فقط دانشجوى تئاتر دانشگاه تهران يا سينماى هنر باشيد دليل نميشه كه شما حتما معروف بشيد.

خودتون مى بينيد خيلى از آدم هاى جوانى كه معروف شدند تحصيلاتشون هنر نبوده.

تحصيلات آكادميك فقط بهتون دانش ميده و كمكتون ميكنه در رشته مورد علاقه تون با آدم هاى مرتبط كار كنيد و بهتر بشيد و لزوما معروفتون نميكنه.

!화이팅
2706