2737
2734

میخاید ژنتیک رو با غذا تغییر بدید

من ک برم تو افق محو بشم

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی حیفه می‌بینیم هنوز خانوم‌های امروز که حتما تحصیل کرده هم هستند برای رنگ چشم دنبال خوردن چیزی هستند. اینا ژنتیک هست و تازه همون هم لحظه‌ی شکل گرفتن نطفه تعیین شده. حتی خوندن کامل زیست دبیرستان این اطلاعات را به آدم می‌ده. ولی یادمون می‌ره انگار!

شما همون غذاهای کامل و مقوی را برای داشتن یک فرزند سالم بخوری بهترین کار هست. خوراکی خاصی برای ویژگی خاص ظاهری وجود نداره. همه‌اش افسانه‌ی قدیمی هاست که خب اطلاعات اون موقع کم بود.

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
2728
زایمان کردی عزیزم؟؟    

آره ۱۸ روزه تقریبا😅

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2740

فقط ژن موثره تا الان هم ژنها منتقل شده جنسیت مشخص شده و آنچه قراره بهش برسه توی کرومزوم ها هست 

شما آرامش داشته باشی و استراحت کافی و تغذیه مناسب ایشالا سلامت بدنیا میاد 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد

باید یه شوهر با این ویژگیا پیدا میکردی

آخه به ژن بستگی داره نه به خوردن آب دریا و کلم و ماست و موز و خیار ....

من در کشوری زندگی میکنم که قانون فقط برای فقرا اجرا میشود.ثروتمندان گویی از اجرای قانون در امان هستند.

فقط ژنتیک

ما کل خاندانمون رنگی داریم این چهار تا جوجه من رنگی نشدن 

خودم رنگی  مادرشوهر رنگی پدبزرگهای من از هر دو طرف رنگی پدربزرگ های شوهرم هر دو رنگی یکی از مادربزرگ هاشم رنگی

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹