2733
2734
عنوان

تعیین جنسیت جنین در اولین سونو! 👶🏻 ببینیم نظریه رمزی چقدر درسته؟👉🏼

| مشاهده متن کامل بحث + 69948 بازدید | 1389 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شكميه ، جفت گفت فوندال ولي يه نقطه كوچولو علامت زده پايين سمت چپ عكس 

طبق رمزی بیشتر متمایل به دختره دوستم😊 البته رمزی صددرصد نیست بیشتر برا فانه❤️👍🏼 ایشالله هرچی خودت دوست داری باشه

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
طبق رمزی بیشتر متمایل به دختره دوستم😊 البته رمزی صددرصد نیست بیشتر برا فانه❤️👍🏼 ایشالله هرچی خودت ...

طبق اين نظريه به نظرم پسره ولي شما گفتين دختر  

حالا شنبه ميرم سونو خبرشو اينجا ميدم ببينم كه كدوم درست بوده

ممنون گلي

طبق اين نظريه به نظرم پسره ولي شما گفتين دختر   حالا شنبه ميرم سونو خبرشو اينجا ميدم ببينم كه ...

عزیزم من مال @mahsa7573      جون رو گفتم مال شما رو گفتم عکستون تاره زیادمشخص نیست جفت کجاست...😇اشتباها جواب شما رو ریپلای کردم ببخشید..درهرحال  ایشالله هرچی خیره باشه❤️

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
عزیزم من مال @mahsa7573      جون رو گفتم مال شما رو گفتم عکستون تاره زیادمشخص نیست ...

مرسی عزیزم،ان شاء الله اول تیر میرم دکتر اگه ان تی گفت جنسیت میام اینجا حتما میگم

❤ما شاء الله لاحول ولا قوه الا باالله العلی عظیم💜💙💛
مرسی عزیزم،ان شاء الله اول تیر میرم دکتر اگه ان تی گفت جنسیت میام اینجا حتما میگم

حتما خانوم گل😇❤️ فقط بازم میگم رمزی برا فانه صددرصد نیس چون ممکنه عکس ایینه ای چاپ شده باشه(یعنی برعکس)

موفق باشی مهربون🌹🌹🌹

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2706