2733
2739
عنوان

دلم برا اون کاربر سوخت گفت خونه مادر سوهر میخواستم پنیر بخورم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 853 بازدید | 36 پست

خدا روشکر پس بهتره ناشکری نکنم هزار رحمت به حسود خانوم خودمون☺

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست

چیزعجیبی نیست درکش میکنم

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باز این مادر شوهره،عمه من که از سر کار اومدم برا دادش و عموم غدا پخته بود اجازه نداد من بخورم ،گفت سهم باباته.یه لقمه پایین نرفته گذاشتم سر جاش.اینکه دیگه مادر شوهره.بیچاره بابام تادفهمید اینقدر ناراحت شد اصلا دیگه لب به اون غذا نزد.

2731

چرا با مادر شوهر زندگی میکنین؟! 

همون اول که خاستگار میاد همین شرایط جدا بودن و مستقل بودن رو طی کنید

یاد مادرشوهر اوشین افتادم

من بارداری هامو یا خونه خودم بودم یا بابام

چون میدونستم خونه مادرشوهر بچم سقط میشه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
خواهرشوهرم حامله بود مامانش یه دونه پرتقال اورد داد ب دخترش بهم تعارف نکرد😷

خداازشون نگذره ندیدپدیدارو

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..

من مادرشوهرم اگه چیزی باشه از دستت نمیگیره ولی کلا چیزی نمیاره بده بخوری ..

یبار خونه ما بودن من شامی درست کردم داشتیم مبخوردیم که رفتم سرویس چون حامله ام یکم حال نداشتم بعد اومدم بقیه غذا مو بخورم دیدم بشقاب غذامو برداشته خالی کرده گذاشته کنار که اونا رو بده به پدرشوهرم 😐 تو خونه خودم 😐 منم چیزی نگفتم 

البته همسرمم نبود وگرنه قشنگ جوابش رو میداد

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
2738
چرا با مادر شوهر زندگی میکنین؟!  همون اول که خاستگار میاد همین شرایط جدا بودن و مستقل بودن رو ...

من زندگی نمیکنم یع روزی اونجا بودم براش درست کرده بودند که بیاد ببره . نگردند یه قاشق از لازانیا بهم بدند فقط بهم گفتند خودت درست کن.😶😶😶

درخواست دوستی ندید ....😠👊👊👊

حس خیلی بدیه ادم دلش میخواد بمیره.خدا رو شکر که دیگه تو خونه ی خودمم.حالاخودش میاد کلی بریز بپاش میکنه هرچی میخوام مثل خودش رفتار کنم نمیتونم.تو خونه ی خودمم میاد سهم پسر شو جدا میکنه یا دخترشو 

منم  هروقت میرفتم خونشون میوه پوست میکند ب همه میداد ب شوهرم میداد اما ب من اصلا. ی بارشوهرم هرکاری کرد نخورد دیگه بعد اون براش درس عبرت شده اول پوست میکنه برامن. الیته من هرچی بهم بده میگم نمیخوام. ولی الانم کبابی چیزی باشه لقمه میگیره میده بهمشون بازم من ن. ولی پدرشوهرم باشه جرااااات همچین کاری نداره

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد
چقد بیشعور فک نکرد تو دونفری ؟؟؟؟

نمیدونم والا خودمم تعجب کردم والا خونه خودش بود توقع تعارف و چیزی خاصی ندارم ولی تو خونه خودم اینطوری کرد کمال بیشعوریش رو نشون داد. 

از این به بعدم تصمیم گرفتم هر وقت اومدن مثل قبل نباشم کمتر برنج و اینچیزا اب بزارم به تعداد ادمایی که خونمم نه که به هر کی نیومد غذا بفرسته انگار رستورانه

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
من زندگی نمیکنم یع روزی اونجا بودم براش درست کرده بودند که بیاد ببره . نگردند یه قاشق از لازانیا بهم ...

حالا من دوستم باردار بود اومد خونه بابام اینا دخترمو ببینه مامانم اینا داشتن قطاب گوشت میپختن هنوز آماده نبود وسایلش که بویی بلند بشه دوستم دلش بکشه و بعد اینکه دوستم رفت پختشون تموم شد

مامان و مامانبزرگم من و داداشمو با موتور فرستادن خونه دوستم براش قطاب ببریم که دلش کشیده🤣🤣

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔