2733
2734
عنوان

حالت تهوع بارداری دیوونم کرده راهکار دارید؟😢

| مشاهده متن کامل بحث + 862 بازدید | 60 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چندروز عقب انداختی نشون داد 

سه روز بعد موعد آزم منفی شد عددش ۱.۵

۴روز بعدم دوباره آز دادم شد۲۳۸

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2731

دمیترون بخور نذار اصلا شکمت خالی بمونه تا حس کردی تهوع داره میاد سراغت چشم بهم زدنی باید یه چیزی بخوری ک تشدید نشه تجربه من بیسکوییت خشک مث ترد و نخودچی بو نداده بود فک کن از چ غذایی خوشت میاد میلت میکشه بخوری همونو بخور

تیکر به وقت سزارین😁😊زاییدم😃حالا تیکر به وقت یکسالگی دخترم❤

خانما من ۲۴ موعدم بود ۸ روز عقب انداختم دیروز تست دادم منفی شد امیدی هست 😢😢 اخه برا پسرم تا چهل روز نه تست ج میداد نه ازمایش واس همون یکم امیددارم 

خدایا شکرت شدم مامان ب توان ۲  😍😍😍برا نی نی توراهیم ی صلوات مهمونم کنید 

هیچ راهی نداره فقط باید بگذره

من همه چی امتحان کردم حتی سیرابی ک میگن خیلی خوبه بهتر شدم ولی دائم ک نمیشه سیرابی خورد

سیرابی تا یکی دوروز بهتر میکنه ولی از بین نمیبره

اونم ک میگم بهتر شد ینی بازم حالت داشتم ولی کمتر شده بود تا دو سه روز اما بازم برگشت

تا اینکه ۴ ماهم پر شد از ۴ ماه ب بعد اوکی بودم خداروشکر کامل از بین رفت

برای سلامتی و عاقب بخیری خودمونو خانوادمون و منو دخترم صلوات بفرستین😍
2740
سلام بچه ها من دوماهم تموم شد  تعوعم خیلی کمه شاید رد حد نیم ساعت در روز شایدم کمتر به نظرتون ...

نه بابا منم اینجوری بودم.

این خیلی خوبه. خداتو شکر کن

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
شما هم حالت تعوع نداشتی؟ الان چند ماهته؟

ب حساب سونو ۱۲هفتمه

از همون اولم شکر خدا تهوعم کم بود فقط ۲بار حالم بهم خورد... نسبت ب بارداری اولم خیییلی کمتر بود.. طوری ک شک میکردم اصلا جنینم زنده باشه وقتی صدا قلبشو شنیدم خاطرم جمع شد...

عزیزم حتما نباید تهوع باشه ک.. خداروشکر کن ک حالت بد نمیشه

دیگه نگرانم نباش. هرچی خدا بخواد همون میشه.

ب حساب سونو ۱۲هفتمه از همون اولم شکر خدا تهوعم کم بود فقط ۲بار حالم بهم خورد... نسبت ب بارداری اولم ...

منم 9هفتمه تو هفته هفت رفتم سونو خداروشکر قلبشم میزد

عزیزم سونو ان تی و غربالگری و ازمایش برای اینکه خدای نکرده سندروم دان و اختلال کروموزومی نداشته باشه کی میری؟

تا نه ما بچت رشد کرده بود?خودت لاغر نشده بودی?ضرر نداشت برا خودت و بچه?

اره عزیزم دکترم درست میگفت به بچه همه چی میرسید حتی تموم غذاهایی ک تو معدم نمیموند بچه اصلا براش ضرر نداشت و با وزن مناسب ب دنیا اومد.ولی خودم 10کیلو لاغرکردم.خودم خیییییلی اذیت شدم اما بچه رشد خودشو کرد و الانم تپل مپلیه.

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...  
2706