2733
2739

من خودم خیلی باحجاب بودم و هستم ولی من یه دختر ۱۵ساله بودم که نامزد کردم تنها مشکل شوهرم بامن این بود که تو عروسیا نرقص واینکه کل خانوادشون تو مهمونیا زن و مرد جدان (البته درجه یکا مثل برادر شوهرمو خانواده خواهرشوهرو اینا نه)خودش کمکم کرد این کارو ترک کردم همه هم مسخره ام میکنن برام مهم شوهرمه.

من عشق آرزو کردم تو برآورده شدی❤
من حرف میزنم درست مث داداشم دوسش دارم ولی خب اونا میخان من بی حجاب بام جلوشون حتی خود برادرشوهرم از ...

نن حالا بر عکسه شماام.خانواده شوهرم جلو همه روسرس یباسه پوشیده،خانواده ی ما تاپ و دامن.انقدر معذب هستم نمیتونم برم خونشون.پوششم هم نمیتونم عوض کنم و ی دفعه ای روسری سر کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی از همتون یه جورایی همتون ازم خواستین رو اعتقادات خودم وایستم و ب اونا هم کاری نداشته باشم.من ال ...

عزیزم دغدغه ای که داری خیلی سخته اما در عین سختی شیرینه برای خدا جنگیدن و برای خداموندن شیرینه به همه اینا با خوشبینی نگاه کن هربار که به سختی نماز خوندی از حجاب حضرت زهرا محافظت کردی بدون که چقدر به خدا نزدیکتر شدی آخه شما که تواین محیط رعایت میکنی اجرت خیلی بیشتر از مثل من هست که دورو بریام شبیه خودم هستن و بدون اینا همش امتحان توهست در عین سخت بودن اما این با خدا بودنت در همه حال خیلی شیرینه قدر بدون. التماس دعا.

2731
نن حالا بر عکسه شماام.خانواده شوهرم جلو همه روسرس یباسه پوشیده،خانواده ی ما تاپ و دامن.انقدر معذب هس ...

ب نظرم کار شما باز راحت تر از منه فوقش روسری سر کنین گناه ک نمیکنید ولی من نه برش دارم برام گناهه

اره خیلی راحت خیلی قبلا مراعاتمو میکرد ولی الان نه کلا باهام لج کرده میگه تا تو به حرفم نکنی وضع همی ...

هر دو تاتون اشتباه میکنیدشما انتظار دارین اونا جلوی خانواده شما مراعات کنن اونم انتظار داره شما جلوی خانوادش رعایت کنید

شما میگی ما هیچوقت با بی حجابی اونا کاری نداریم و نمیگیم چکار کنن، ولی شما هم شب عروسی به فامیلای او ...

خب من چیکار کنم موندم بین خانواده خودم و شوهرم .دارم کم میارم میترسم از روزی ک خانوادم ولم کنن هرچند ک همین الانم رفت و امدی باهام ندارن

ب نظرم کار شما باز راحت تر از منه فوقش روسری سر کنین گناه ک نمیکنید ولی من نه برش دارم برام ...

اره گلم.اردواجتون از پایه اشتباه بود.تفاوت فرهنگی رو اصلا نمیشه تغییر داد.به نظرم لباسای مجلسیه پوشیده ی بسیار شیک بگیر.استین ۳ ربع.دامنای بلندی که خیلی قشنگ هستند بخر

2738
هر دو تاتون اشتباه میکنیدشما انتظار دارین اونا جلوی خانواده شما مراعات کنن اونم انتظار داره شما  ...

اره ولی خب من خیلی دیگه کاریشون ندارم کنار اومدم خانوادمم دیگه خیلی رفت وامد نمیکنن باهاشون تا راحت باشن ولی اونا ول کن من نیستن

خب من چیکار کنم موندم بین خانواده خودم و شوهرم .دارم کم میارم میترسم از روزی ک خانوادم ولم کنن هرچند ...

کلا هر دو تای شما میخواید عقایدتون رو‌ تحمیل کنید شما هم فرقی با همسرتون ندارین کلا تحمیل بده اول تحمیل هم خانواذه شما تو نحوه عروسی گرفتن اعمال کردن چی کار به اونا داشتین که چجوری میگردن رفتار اونا عکس العملیه به کار شما 

اره گلم.اردواجتون از پایه اشتباه بود.تفاوت فرهنگی رو اصلا نمیشه تغییر داد.به نظرم لباسای مجلسیه پوشی ...

من تو خونم خیلی لباسای شیک و باز میپوشم جوری ک اگه جلوش تو خونه یه بلوز شیکم تنم باشه خودش دعوا میکنه ک این چیه پوشیدی وحتی شده بعضی وقتا گفته خوشم میاد جلو پسرعمه هاماینجوری نیستی اینجوری نمیبنتت ولی بعضی موقع ها نگسدونم چش میشه الان فقط داداشش رو خیلی گیر میده

عزیزم شما رو اعتقاداتت سفت وایسا ولییی باحجاب شیک باش خیلب شیک بقول دوستمون از بی حجابای اونا هم شیک تر تو اینستا کلی پیج شیک پوشی هست مخصوص باحجابا. باز من خودم چادریم الان که ازدواج کردم دوس دارم مانتویی ولی باحجاب باشم مانتوهای بلند و شیک شوهرم نمیزاره. خودم ادم معتقدیم ولب دوس دارم مانتویی باشم. شما اگه شیک و خوب بگردی حداقل شوهرت راضیه و کم کم عادت میکنه چشمش به اینجور دیدن. به نظرم بترسونش که اگه به این گیردادنات ادامه بدی ازت جدا میشم.

خب من چیکار کنم موندم بین خانواده خودم و شوهرم .دارم کم میارم میترسم از روزی ک خانوادم ولم کنن هرچند ...

من نمیگم اعتقادات رو عوض کن،اما با لباسای قشنگ و پوشیده میتونی تو مجلسشون بدرخشی.مانتو بلنده دراز ستده نگیر.پوشیده ترین مانتوها اما شیکشون رو بخر.موت که ی کم بیرونه،شال سبکه رنگی سرت کن.با زیبایی لباسهات،حواسه شوهرت رو پرت کن.هم تو حق داری هم شوهرت عزیزم

2706