2733
2739
شاید فکر کرده شوخی میکنی

من دشتم میمردم الان ک یاد اون لحظات میوفتم میگم نکنه خواب بود خیلی بد بود حس خفگی حالت تهوع فک کن با هر نفست سینت شدید بسوزه لخت از تو حموم اومدم بیرون خوابیدم رو زمین این کجاش شوخیه

چقدر بی ادب،بخدا اگه اونجا بودم چنان میزدم تو دهنش که کلا فاز بگیره مردک احمق ببخشید البته

😢😢😢😢😢بخدا شکستم قبلا تا چشام پر اشک میشد کلی محبت میکرد خیلی سخته دلت بگیره گریه کنی بهت بگن خفه شو باور میکنی دستام سر میشه یاد کاراش میوفتم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من دشتم میمردم الان ک یاد اون لحظات میوفتم میگم نکنه خواب بود خیلی بد بود حس خفگی حالت تهوع فک کن با ...

من انقدر ازاین شوخیا کردم که اگه واقعا چیزیم بشه شوهرم باور نمیکنه😏😔

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
2738

بگه.چرا ضعف نشون میدی؟مگه چاق بده....بگو تو دوست نداری خیلی از مردا آرزوشونه زنشون یه پرده گوشت به تنشون باشه.

بعدم بگو برو خودتو تو اینه ببین اگه تو یه شکم میزاییدی خدایی خودمونیم غیر قابل تحمل میشدی.منکه خوبم.

دیگه ام محل نده.ضعیف بازی درنیار

بهش میگفتی اگه چاق شدم بخاطر اینکه برات یه بچه آوردم عوضه تشکره؟

نمیفهمه بیشعوره بهش گفتم اگ من مرد بودم و زنم حتی پول دکتر رفتن نداشت دهنمو میبستم میگه ن اینکه خونه بابات کاخ نشین بودی؟