2737
2734
عنوان

سینگل شدم تبریک ؟😍تسلیت؟😢

| مشاهده متن کامل بحث + 648 بازدید | 37 پست
وای دختر ایول داری که حرف عقلتوو گوش کردی ... تو اینمدت وابستگی پیش نیومد؟

بعد تازه عکس گریشو هم که فرستاد صد بار گفت ببخشید من ولی واقعا همون لحظه از دلم رفت

(اکانت دختر خالمه که ایشون پزشک عمومی هستن مال خودم ترکید بعدم دیگه فعلا ک موندگار شدم با همین اکانت )برا کسایی ک میپرسن😘 جمله بزرگان :کسی که میخواد بره یه لقمه م بذار جیبش که بره  و حتی از گشنگی برنگرده !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا ولی میدونی من بابام خیلی خیلی بداخلاقه و اینکه داد میزد از بچگی سرم.همیشه توی ذهنم بود که نگم &n ...

وای عزیزم .. خیلی کار درستی کردی خوشحالم که عاقلانه تصمیم گرفتی برای تموم زندگیت . من وقتی تصمیم درست میگیرم ماهها از درد دلتنگی یا حرص و جوش به خودم می پیچم 😂 تاحالا هرچی دلم و احساساتم خواسته انجام دادم و به خاک سیاه نشستم اخر.. کاش عبرت بشه واسم و از دختری مث تو یاد بگیرم اون چیزی رو که در شانم نیست و برای اینده بدردم نمیخوره حذف کنم و نگران نباشم💝💝

اللهم صل علی محمد و ال محمد
بعد تازه عکس گریشو هم که فرستاد صد بار گفت ببخشید من ولی واقعا همون لحظه از دلم رفت

من حتی اگه بره باز بعد یمدت بی حس میشم می بخسم . میتونم بپرسم چندسالته؟؟

2731
وای عزیزم .. خیلی کار درستی کردی خوشحالم که عاقلانه تصمیم گرفتی برای تموم زندگیت . من وقتی تصمیم درس ...

قربونت عزیزم 💖😘💖اره چرا که نه ببین منم همینطوریم با دلم رفتم جلو چه سختیایی که دوماهو خورده ایه نکشیدم با خانوادم قهر کردم بحث و...البته رفتار خانوادم افتضاح بود و توهین تهمت از هیچی دریغ نکردن .. ولی  دیدم برا اینکه داره صبر میکنه سرم منت میذاره  ،بعد  واقعا عصبانی که میشه عین دیوونه ها میشه، گوشی پرت میکنه چیزی میشکونه بعد من میدونستم که سیگاریه گفت ترک میکنم کم کم اما نکرد . دیدم حقوقشو یه وقتا نصفشو قرض میده ب دوستش و دقیقا میگه رفیییقمههههه! . منم خیلیی احساسیم  ولی نشونه ها واقعا تابلو بود.  که دیگه این داد آخرش و اینکه از طریق اینستا اومد ناشناس خواست منو امتحان کنه واقعا رفت رو مخم.ولی واقعا واقعا اگه پدرم به جای سخت گیری از نظر مالی فقط اجازه میداد در حد دو ماه ما فقط با اینا چند بار رفتو آمد کنیم  زودتر میفهمیدم به درد هم نمیخوریم .حدود هفت ماه تلف کردم براش آخرشم هیچی. اگه عشقی بود با داد زدنشو بی احترامیش و بی اعتمادیش از بین رفت بقیشم که من سعی کردم کادو تولدش هزینه ش  دقیق با گل شیرینی خواستگاری یر به یر شه .ولی واقعا کاش پدره آدم بفهمه وقتی برا ازدواج ازش کمک میخوای  ینی تو مردی،بیا این مردو بشناس کمکم کن عاجزانه... چون من داداش ندارم کلا از اخلاق و کارای پسرا سر درنمیارم.اما دقیقا گفت برا من پول مهمه اگه داشت سریع بهش دختر میدادم💔

(اکانت دختر خالمه که ایشون پزشک عمومی هستن مال خودم ترکید بعدم دیگه فعلا ک موندگار شدم با همین اکانت )برا کسایی ک میپرسن😘 جمله بزرگان :کسی که میخواد بره یه لقمه م بذار جیبش که بره  و حتی از گشنگی برنگرده !
قربونت عزیزم 💖😘💖اره چرا که نه ببین منم همینطوریم با دلم رفتم جلو چه سختیایی که دوماهو خورده ایه ن ...

عزیزم واقعا سختی کشیدی تو این مدت اما خداروشکر کن نرفتید زیر یه سقف و بازهم وقت گذاشتی و شناختیش. باور کن بیشتر پدر مادرا پولکی شدن به دل نگیر و همچنان خودت واسه حودت تصمیم بگیر حتی اگه فرد پولدار هم اومد و خواست مخ باباتو بزنه مقاومت کن هرطوری شده درنهایت تو میخوای زندگی کنی . پس با جون و دل حفظ کن موقعیتتو

من حتی اگه بره باز بعد یمدت بی حس میشم می بخسم . میتونم بپرسم چندسالته؟؟

آره عزیزم منو24سالمه .تک فرزندم .این مدت بابام خیلی اذیتم کرد چون مادرمم مریض بود اصلا دخالت نمیکرد نمیدونی چی کشیدم .یه جا تصورم دقیق این بود که انگار دارم به خاطر یه کسی زجر میکشم که خودش شادو خوشحاله .البته تموم این مدت بهم پیام میداد کمکم میکرد نگرانم بود نمیگم یه رابطه خشکو بی روح بود واقعا ادم احساسیه و واقعا خب خیلی خوش تیپه و چهره قشنگی هم داره من میدونم  میتونه همین فردا رل بزنه خخخ و من دیگه کسی به این تیپو قیافه پیدا نکنم ولی واقعا با رفتاراش حس کردم برم خونش منو کتک میزنه .خیلی از جونم ترسیدم چون غیر قابل کنترله .یه چیز باحال هست بگم .یه فیلم هندی بود که پسره مادر پدرش کرو لال بودن بعد خودش عاشق یه دختر شد از دور فهمید عههه اونم کرو لاله.من فکر میکنم یه جورایی آدم میره سمت اون ترسش مثلا من از شخصیت بابام خیلی بدم میاد ولی دقیقا کشیده شدم سمت کسی که بیشترین شباهتو بهش داره

عزیزم واقعا سختی کشیدی تو این مدت اما خداروشکر کن نرفتید زیر یه سقف و بازهم وقت گذاشتی و شناختیش. با ...

اره قربونت بشم درست میگی.خیلی سخته انرژیو فکرو ذکرو موقعیتای دیگه... همین که بازم ضرر نزد  خداروشکر 😍😍😚😚   مرسییییی واقعا خوشحال شدم از هم صحبتی باهات😘💖😘💙💋❤💎🌹😚😍❤💋💋

2740
اره قربونت بشم درست میگی.خیلی سخته انرژیو فکرو ذکرو موقعیتای دیگه... همین که بازم ضرر نزد  خدار ...

منم همینطور عزیزم خیلی خوش صحبتی جذب حرفات شدم ان شاالله بهترین موقعیت برات پیش بیاد از شخصیتت خیلی خوشم اومد و مطمئن به همین اندازه زیبایی . عاقبت بخیر بشی😻😻

ان شاء الله خدا همسر خوبی بهت عنایت کنه و خوشبخت و عاقبت به خیر بشی 

یادتونه نوشتم یه دوست دارم اسمش مریمه و متولد اسفند که تو دبیرستان رشت باهاش دوست شدم، گمش کرده بودم و خیلی دنبالش بودم؟پیداش کردم به سختی😍زنگ زدم باهاش حرف زدم بعد تو واتس بهم پیام می‌دادیم اون بیشتر فرم پایان نامه شو میداد تا من بدم به دوستام پر کنن، بعد دیگه جواب نداد و رابطه شو قطع کرد 😅 بعضی وقتا حالم از محبتی که اشتباهی نثار یه عده کردم بد میشه...ولی خب من انسانم و ذاتا اهل محبت به دیگران ❤️ان شاالله محبت اهلبیت تو زندگی هامون جاری باشه 😍😻😘
منم بابام اخلاق گندی داره و همیشه دوست دارم با یکی ازدواج کنم ک اخلاقش نقطه مقابل بابام باشه

به خدا شاید باورت نشه دختر داییم با دوست پسرش ازدواج کرد  اما آشناییه خانوادگی شون یک ماهه بود بعد از شیش هفت ماه پسره یهو از این رو به اون رو شد .شد عییین داییم .اصلا دختر داییم همون شب چمدونو برداشت اومد خونه باباش در این حد  که حاضر بود اون اخلاقو از باباش ببینه اما از یه مرد غریبه نه.بعدم طلاق گرفت

ان شاء الله خدا همسر خوبی بهت عنایت کنه و خوشبخت و عاقبت به خیر بشی 

ایجونم مینا جان عزیزم💖😍😍😍🌹😍❤💋ممنونم از دعای خوبت من از خدا برات بهترینا رو میخوام قربونت بشم 😍🌹🌹💖😚😚💎💎

منم همینطور عزیزم خیلی خوش صحبتی جذب حرفات شدم ان شاالله بهترین موقعیت برات پیش بیاد از شخصیتت خیلی ...

فدات شم  ان شا الله هررچی دل مهربونت لایقشه برات پیش بیاد میدونم لایق بهترییینهه در هر زمینه ای 😚💖😍🌹💋  الان به دوستام اضافه ت میکنم گمت نکنم بین تاپیکا 😍🌹💖😚💎💋🌹😘😘🌹❤اکسپت لدفا😜

2706