2733
2739
عنوان

شوهرم هر چی از دهنش در میاد جلوی دیگران بهم میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1370 بازدید | 65 پست
بی احترامی بکنم دعوا و فحش و کتک راه میندازه من نباید از گل کمتر به ننش بگم ولی خودش جدیدا یاد گرفت ...

تو منی یا من توام😨😨😨😨

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بی احترامی بکنم دعوا و فحش و کتک راه میندازه من نباید از گل کمتر به ننش بگم ولی خودش جدیدا یاد گرفت ...

باز خوبه تو فقط ساکت میمونی من باید میرفتم نازشو هم میکشیدم انتظار داشت اگه نمیرفتم باز فحش و داد و بیداد دیگه خسته شدم اومدم دیگه برنمیگردم

2728
به نظر من اگه آقا بود اسمش مهسا و گلرخ و ... بود انقد راحت سوتی نمیداد😂 بعدم‌ موضوع خیلی خاله زنکیه

مثلا من بیام با این موضوع کیو سر کار بزارم تو نی نی سایت؟؟؟

این خاله خان باجیای بی سواد که تو یازده سالگی شوهر کردن و تا پونزده سه تا بچه داشتن و الانم دائما کف نی نی سایت خوابیدن؟؟؟

خودم زن جا زدم آیا؟  

نه آقای محترم صفحه اول به استارتر گفتید آقا هست گزارش ولی در حالی که خانمه منم گفتم شما خودتون آقا هستید بترکید....کاربریتون....

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
گوش نده به حرفشون منم وقتی اولین تاپیکمو زدم همه گفتن مردی

اصلا روانی و مریضن بدبختا

عقده ی تهمت زدن و متهم کردن دارن. اصلا مهم نیست تاپیکت چیه یا در مورد چی داری نظرخواهی میکنی

فقط چون اولین تاپیکته یا تازه عضو شدی قطعا و حتما داری دروغ میگی 

بابا جمع کنید این مسخره بازیاتونو

اصلا روانی و مریضن بدبختا عقده ی تهمت زدن و متهم کردن دارن. اصلا مهم نیست تاپیکت چیه یا در مورد چی ...

نی نی سایتم نی نی سایت قدیم

2740
يه دعواي حسابي بنداز سر اين اخلاق گندش  تو خونتون دعوا كن

الان یه هفته است باهاش حرف نمیزنم

موقع شام هم میچینم رو میز میشینم به خوردن صداش نمیزنم بیاد بخوره

خودم غذا میخورم غذای من که تموم شد از سر میز که پاشدم بعدش میاد غذا میخوره

جلوی تی وی هم میگیره میخوابه

پشت سر خونوادت توهين ميكنه يا جلو روشون؟ اگه تو خفا و خونه خودتونه يجوري قانعش كن اينكارم نكنه اگرم ...

جلوی روشون اگر عصبانی بشه توهین و بی ادبی میکنه

خیلی بی تربیته

استارتر اینجا هیچ چیز معلوم نیست عذر میخام اگه جوری که ذوستمون میگین خانومید  متاسفانه تاپیک شما مصادف با حمله سایبری به سایت بود برا جواب بهتر بار دیگه موضوع را از اول بفرستید 

خدایا من هیچم و تو در هیچ من همه ای❤️
مثلا من بیام با این موضوع کیو سر کار بزارم تو نی نی سایت؟؟؟ این خاله خان باجیای بی سواد که تو یازده ...

من منظورم این نبود که مشکوکین منظورم این بود موضوع چیزی نیست که یه مرد بهش بپردازه اینا دغدغه ما خانوماس و قصدم دفاع از شما بود برا همون ایم رو عنوان کردم به نظر من یه کاربر مریض مرد اول از همه بااسم دروغین کاملا دخترونه میان 

تازه دعضو شدی ؟؟؟؟ تاریخ عضویتت واسه دوسال پیش ک...

شماره تلفن نداشتم که بتونم وارد بشم یه ایرانسل برای محل کارم بود امروز از اون استفاده کردم عضو شدم

ما کاربریم مال سال نود بود که نی نی یار جان لطف کرد و ترکوند

یکی دیگه زدم که اونم ترکید 

این سومیه که معطل شماره تلفن بودم که عضویتم قطعی بشه

2706