2737
2734
عنوان

بچها قضیه داره جدی میشه😂🔫😌

| مشاهده متن کامل بحث + 2856 بازدید | 117 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه به خدا 

عضویتت مبارک

اسمتو و تاریخ عضویتت و اطلاعاتت مشکوک کننده بود😁

اگر مخالف نظرمی ریپلای بکن  وقتی تو قسمت تبادل نظر سایت عمومی هستم ظرفیت پذیرش نظرات مخالف رو هم دارم قطعا...منتهی با نهایت آرامش و رعایت ادب    
2731
نه به خدا 

اینو گزارش کنین نفوذیه

هرچه بیشتر به میزان عشقمان اضافه کنیم شانس بیشتری برای رهایی از دام سایه خواهیم داشت. بچه هایمان را دوست بداریم اما این کافی نیست. باید یاد بگیریم بچه های دیگران را در آن‌سوی دنیا نیز دوست داشته باشیم.آوین❤️آرشین❤️آروشا❤️

بیشترین سرچ تاکنون:

سایت طرفداری

محمد موسوی

هرچه بیشتر به میزان عشقمان اضافه کنیم شانس بیشتری برای رهایی از دام سایه خواهیم داشت. بچه هایمان را دوست بداریم اما این کافی نیست. باید یاد بگیریم بچه های دیگران را در آن‌سوی دنیا نیز دوست داشته باشیم.آوین❤️آرشین❤️آروشا❤️

ببین چقد این پسرا درگیرن والا
چقد تاپیک در مورد نی نی سایت زدن بدبختا بیچاره ها  دخترو زن ندیده  ارزو بدلا خاک تو سرا   اگه جرئت دارین اینم شات بگیرین برین مطلب بزنین 

ببین چقد این پسرا درگیرن والا چقد تاپیک در مورد نی نی سایت زدن بدبختا بیچاره ها  دخترو زن ندیده ...

پرچمت بالاس😂

2738