2737
2739
چرا. ولی واقعا بی تاثیرهای. هیدرو کینون  میزدم یک مدت. یک مدت یه روشن کننده آردن. بعد مدتی بدتر ...

باید درمان رو کامل کنین عزیزم. من دختر عموم سال ها درگیره و اعتماد به نفسش رو از دست داده بود ولی الان فهمیده باید همینجوری ک هست بپذیره خودش رو

مشاوره پوست و مو
دوستیمو قبول کن توام اگه چیزی دیدی به منم بگو

میای با هم از فردا شروع کنیم به استفاده از ماسک زردچوبه و ماست ترش و عسل و آرد ببینیم چطور میسه؟ من دیگه تو اوجم. از این بدترم شد که به درک. خخخخخ یقه ی بچه ها را هم الان ریپلای میکنم هر کس موافقه اعلام کنه.

من واقعا محو شده بودن یک مدت با ماسک خانگی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید درمان رو کامل کنین عزیزم. من دختر عموم سال ها درگیره و اعتماد به نفسش رو از دست داده بود ولی ال ...

من الان با کرم میپوشونمش. ولی تو بچگی و نوجوانی خرد شدم باهاشون. خیلی کم رو و کم حرف و منزوی بودم به خاطرش

2731
من الان با کرم میپوشونمش. ولی تو بچگی و نوجوانی خرد شدم باهاشون. خیلی کم رو و کم حرف و منزوی بودم به ...

میدونین من در مورد قدم این حس رو داشتم. گاهی گریه میکردم ک خدا قدم رو بلند کن چند سال از عمرم بگیر خخخ خدا منو ببخشه... ولی وقتی همسرم یکی از دلیل های انتخابش قدم بود ک عاشق این بود همسرش قدش کوتاه باشه و تو بغلی به اصطلاحش فهمیدم کاش سال های پیش از این متوجه میشدم این موضوع رو و الان به جز مراسم های عروسی و اینا کفش اسپرت میپوشم و راضی ام

مشاوره پوست و مو
2740
قیمتش چنده حدودا برای مصرف سه ماه خانمی؟

قیمتش ۳۹ تومن هستش. سه تا شش ماه مصرف میخواد ک دوتا باید مصرف بشه. دوره باید کامل بشه تا نتیجه حاصل بشه عزیزم و پوشش دهی هم برای پوستتون لازمه یا مرطوب کننده یا ضد افتاب ک ضد افتاب خیلی بهتره

مشاوره پوست و مو
قیمتش ۳۹ تومن هستش. سه تا شش ماه مصرف میخواد ک دوتا باید مصرف بشه. دوره باید کامل بشه تا نتیجه حاصل ...

من که شوهرم میگه آرزومه یه بار بوی این کرم رو ندیدی.خخخح

خودم بدم میاد بدون پوشش دهی باشم پیشش. پوست خودش سفید.اونوقت من  

من که شوهرم میگه آرزومه یه بار بوی این کرم رو ندیدی.خخخح خودم بدم میاد بدون پوشش دهی باشم پیشش. پوس ...

میدونم خجالت میکشی درکت میکنم اما خب شما فقط و فقط اون کک و مک ها رو میبینین. به جنبه های دیگه ی زیبایتون فکر کنین و مانور ندین رو این موضوع ..

مشاوره پوست و مو
میدونین من در مورد قدم این حس رو داشتم. گاهی گریه میکردم ک خدا قدم رو بلند کن چند سال از عمرم بگیر خ ...

عزیزم  

منم باهاش کنار اومدم. با کرم اصلا دیده نمیشن. ولی ترجیح میدم نباشن.

عزیزم     منم باهاش کنار اومدم. با کرم اصلا دیده نمیشن. ولی ترجیح میدم نباشن.

باور کنین گاهی شب ها تا صبح گریه میکردم حتی میگفتم خدایا نذر و نیاز میکنم به درگاهت خدا منو ببخشه ک اینقدر ناشکر بودم..😢😢

مشاوره پوست و مو