2733
2739

مخصوصا کینه خانواده شوهر و خواهرشوهر. میخوام بی کینه باشم و همه چی رو فراموش کنم. و لبخند بزنم. برام دعا میکنین⚘💝⚘❤🥰😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کینه یعنی جی؟؟؟من یادم نمیره ...ولی تلافیم نمیکنم ....این‌که یادم‌نمیره و هی میاد تو ذهنمو دلم میشکنه یعنی کینست؟

برای ۱۱ همین بار قطع کار بری شدم 😑😑😑😑نی نی یار بخدا دیگه خط برا هیچکدوم خواهر برادرامم نمونده لطفا این کارو نکن با من 😉مرسی اه 
2731

اگر میحوای یک آدم دیگه بشی بهت پیشنهاد کتاب سلام برابراهیم رو بخونی به کل زندگیت وطرز نگاهت عوض میشه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
بله فکر کنم کینست😅

خب باید چیکار کنم ...از ی طرفم خوشم نمیاد از یادم بره چون ی جور تجربست برا اینکه دیگه اعتماد نکنم ..دیگه مث قبل نباشم 

برای ۱۱ همین بار قطع کار بری شدم 😑😑😑😑نی نی یار بخدا دیگه خط برا هیچکدوم خواهر برادرامم نمونده لطفا این کارو نکن با من 😉مرسی اه