2737
2739
عنوان

خانمای عزیز راهکار برای حساسیت و زود رنجی زیاد چی هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما استفاده کردی بهتر شدی؟من کوچکترین اتفاقی بیفته خیلی ناراحت میشم.البته قبلا سابقه بیماری اعصابم د ...

من آزمایش دادم ویتامین گروه ب و فولاتم کم بود

راجعش ک خوندم دیدم کمبودش باعث خیلی مشکلات میشه بخصوص مشکل اعصاب و زود رنجی و خیلی چیزا

والله من الان نزدیک دو هفته س هم ورزش میکنم همم آمپول ب کمپلس ب ۱۲ میزنم باز بهترم

یعنی چی صفرا زیاده گلم؟همون سردی میشه؟

نه عزیزم . از من زود رنج تر و حساس تر نیس . وقتی استفاده میکنم حالمو خوب میکنه ‌ دیگه الان کامل از حالت هام متوجه میشم که صفرام زیاده یا سودا . بعد دنبال درمانش رفتم از طب اسلامی نتیجه کامل گرفتم 

هیچ  
2731

شما چه جوری خودتون رو آروم میکنید؟درمانش دکتر میخواد؟یا خودمون میتونیم با خوراک یا چیزای دیگه؟

خدایا فقط خودت😔 تو خوب میدونی پشت و پناهی جز تو ندارم.خدایا ولم نکن😭

واااای منم اینطوریم

چند روز پیش رفتم دکتر آمپول نوربیون داده و چندتا قرص ویتامین ب که گلاب به روتون میخورمشون ادرارم بوی بد میگیره!

این داروخانه طب سنتی کجاس چرا من اصلا تو شهر. تابلوی همچین چیزی ندیدم

برای آرامش دل همدیگه دعا کنیم💜.                                           خدایا مارو از شر بنی آدم حفظ کن🙏
نه عزیزم . از من زود رنج تر و حساس تر نیس . وقتی استفاده میکنم حالمو خوب میکنه ‌ دیگه الان کامل از ح ...

صفرا با سودا چه فرقی داره؟؟عزیزم طب اسلامی رو چطور پیدا کنم یعنی همون طب سنتی میشه؟؟

نه عزیزم . از من زود رنج تر و حساس تر نیس . وقتی استفاده میکنم حالمو خوب میکنه ‌ دیگه الان کامل از ح ...

میشه بگین علایم غلبه صفرا چیه؟ علایم غلبه سودا چیه؟

ی بار ی کارشناس طب سنتی بهم گفت طبعت صفراوی با غلبه سودا یا برعکس دقیق یادم نیس

2740
من آزمایش دادم ویتامین گروه ب و فولاتم کم بود راجعش ک خوندم دیدم کمبودش باعث خیلی مشکلات میشه بخصوص ...

پیش چه دکتر رفتی عزیزم؟

من پیش مشاور ژنتیک رفتم ولی هر دکتر متخصصی مث زنان و داخلی وومیتونن بنویسن فقط بگو میخوام بدونم کمبو ...

مرسی عزیزم.

صفرا با سودا چه فرقی داره؟؟عزیزم طب اسلامی رو چطور پیدا کنم یعنی همون طب سنتی میشه؟؟

صفرا با سودا علایمش فرق داره گلم . نه نه طب اسلامی طب سنتی نیس . سرچ کن ببین اگه تو شهرتون مرکز طب اسلامی باشه مراجعه کن راهنماییت میکنن . اگه نبود برو مرکز استان 

هیچ  
میشه بگین علایم غلبه صفرا چیه؟ علایم غلبه سودا چیه؟ ی بار ی کارشناس طب سنتی بهم گفت طبعت صفراوی با ...

ببین‌گاهی غم عالم میاد تو دلم و کم میمونه دق کنم از شدت غصه حالا در کنارش خشم درونی هم دارم اون موقع میفهمم آلکالین فسفاتاز کبدم بالا رفته و با مصرف صفرا بر خیلی زود آروم میشم 

گاهی هم الکی دپرس میشم که اون موقع متوجه میشم سودام رفته بالا و سودابر ضد افسردگیه و حال ادم رو خوب میکنه .

صفرا بر رو شب ها قبل خواب مصرف میکنن سودابر رو صبحا ناشتا 

هیچ