2737
2739
عنوان

بچه ها جون شما نی نی هاتونو تو کریر گذاشتین اون اوایل؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 364 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچکدوم از وسایل مثل کریرو ساک لباس خوب نیست 

من تا ۷ ماهگی دخترم عادت داشت به کریر

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 

آره من تا الان كه دخترم ١٠ماهشه كرير استفاده ميكنم قبلا تو دستم ميگرفتم الان تو ماشين ميذارم جاي صندلي ماشين، البته الان براش كوجيك شده ديگه بايد بفكر صندلي ماشين باشم، در كل خيلي بدردم خورد كرير مخصوصا مسافرت كه ميرفتيم

2728

اتفاقا من دکتر پسرم میگفت خیلی خوبه چون بچه باید بدنش یه حالتی مثل شیب داشته باشه

اون موقع که خیلی کوچیک بود داخلش پتو میزاشتم بعد بچه رو که خیلی تو گودی نیافته

برای من به عنوان صندلی ماشین هم استفاده میشه

به دسته هاش اطمینان نکن از پایینش بگیر تا خدا نکرده اتفاقی نیافته

نمیدونم اون اویل چه جوری جابجاش کنیم آخه؟؟

با سبد،حمل،کریر امن نیس،ممکنه بچه بیفته هر چند کمر بند،داره اما ریسکه

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست، انقدر خوب بخند که ندانی غم چیست/لطفا برای تایپیک هام گزارش بزنین ممنونم دوستان
2738

عالیه کریر ، مخصوصا تو مسافرت و ماشین ، میزاری توش و کمربندشو میبندی  خودتم راحتی ، من که دو تا بچم تا یکسال و نیم دائم توش بودن  مخصوصا نوزادی  مهمه که سر بچه بالاتر باشه 

عالیه کریر ، مخصوصا تو مسافرت و ماشین ، میزاری توش و کمربندشو میبندی  خودتم راحتی ، من که دو تا ...

ساکه نوزاد بهتره یا کریر ؟صندلی ماشین رو داره؟

پسرم ❤❤😍😍😘😘
ساکه نوزاد بهتره یا کریر ؟صندلی ماشین رو داره؟

نه کریر بهتره  حالت شیب داره ، صندلی ماشین رو از ۱۵ ماهگی خریدم  تا اون موقع تو کریر بودن  البته کریر من یه کمی از این معمولی ها بزرگتره مارک کاپلا ، تمام مسافرتام  و بیرون رفتنام  حتی تو خونه خیلی کریر استفاده کردم  تشک توش هم مثل لباس  دو هفته یکبار میشستم ، هر مهمونی هم میرم میبرم بچه تو کریر کنار خودم عالی  از کالسکه و صندلی ماشین هم بسیار استفاده کردم ، واقعا مارکش عالی بود