2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبه شما پول خونه دارین امیدوارین  ما از دارو دنیا یه ماشین داشتیم که باش تصادف کردیم فعلا رفتی ...

عزیزم ما هم اینجوریم این پول بابامه بهد یه عمر کارکردن بعد بازنشستگی قرار بود خونه بخریم که وحشتناک گرون شد ما میریم املاک بعضی ها میخندن بهمون میگن خونه زیر یه میلیارد نیست 

خواهرم همه ی دنیامه
عزیزم ما هم اینجوریم این پول بابامه بهد یه عمر کارکردن بعد بازنشستگی قرار بود خونه بخریم که وحشتناک ...

ایییییییی خدا ذلیلشون کنه 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

وضع خودمون خیلی خوبه خداروشکر ولی وضع کسی ک دوسش دارم میخام باهاش ازدواج کنم خوب نیس موندم چیکار کنم دوس داشتنو ترجیح بدم یا پولو

یکی میگفت که دخترای تُرک خیلی خوشگلن ولی حیف که لهجه دارن!با افتخار میگم که من یه دختر تُرکم،خیلی خوشحالم که بجز فارسی به زبان دیگه ای هم تسلط کامل دارم و عاشق زبون و فرهنگ و اصالتمونم😊🙌🏻یاشاسین هامی آذریلر💃🏾
خدا خودش قول داده آدم توی مخارج نمی مونه اگر هر روز خونده بشه من سوره حضرت مریم علیهاسلام هم میخونم ...

عزیزم 🙂

چرا انقد دوستت دارم 😍

ببخشید فکر نمیکردم انقد معتقد باشی 🤗🤗🤗

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
عزیزم 🙂 چرا انقد دوستت دارم 😍 ببخشید فکر نمیکردم انقد معتقد باشی 🤗🤗🤗

دل به دل راه داره 💋💋💋

غالبا همه همین فکر رو میکنن

ولی خب اعتقاد توی دل ادمه 

برای همین طبیعی هست زیاد از ظاهر مشخص نباشه

😁