2737
2734
عنوان

شمابودین به این خواستگاربله می گفتید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 34 پست
چراشم بگو

چون از نظر من پسری که عاشق واقعی هست نمیره با یکی دیگه ازدواج کنه حتی به زور ...و بدتر به زور زنش بدن ..پس ایشون احتمالا یا خیلی تابع هست یا بلوغ فکری نداره ..یا تو جو بوده و عاشق نیست ....بعدم یعنی که یه بلایی سرشون نیاره ؟؟؟اگر واقعا این مدلی هست که خیلی خطرناکه .بعدم دلیل طلاق آقا باید مشخص بشه ...بوی سیگار ندادن دلیل نمیشه و اصلا معنا پاکی نمیده 

مبارکه

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون از نظر من پسری که عاشق واقعی هست نمیره با یکی دیگه ازدواج کنه حتی به زور ...و بدتر به زور زنش بد ...

بله افرین دقیقاهم دختره الان بخاطرهمین دودله ولی پسره قسم میخوره ک  خوووودشم نفهمیده چجوری شده ک غقد کرده درمورد خودکشیم مشاور بمن میگف همیشه دلیل حطرناکی نیس اون اقا انقد میخادت و توانقد بی توجهی ک واقعا نرجیح داده نبتشه هرچندگفت تا باخودش حرفی زده نشه نمیشه گف

2731
دختره نامردی کرده ی موقعیت بهتر اومده براش بد بدو رفته سمت اون ولی جداشده چون  همسرش ازادب ونزا ...

یعنی قول ازدواج بهم داده بودن ؟  اگه اره از سر شرایط خاصش داره با این اقا ازدواج میکنه از سر علاقه نیست . 

چون از نظر من پسری که عاشق واقعی هست نمیره با یکی دیگه ازدواج کنه حتی به زور ...و بدتر به زور زنش بد ...

به نظر من دختره ،مشکل داره نه پسره

دختره به خاطر پول عشقش رو کنار گذاشته

بعد شما میگی پسره قابل اعتماد نیست!

https://abzarek.ir/service-p/msg/1099067
یعنی قول ازدواج بهم داده بودن ؟  اگه اره از سر شرایط خاصش داره با این اقا ازدواج میکنه از سر عل ...

دختره  وقتی مجرد بود باهم دیگه حرف میزدن ن قول ازدواج نه درشرف ازدواج بودن خواستگاری دوسال فقط اومدن ورفتن  خانواده دختره چون اونوقع شغلش قراردادی بود قبول نمیکردن بعد استخدام شد ودخترخ هم ی موقعیت بهتربود با اون ازدواج کرد

به نظر من دختره ،مشکل داره نه پسره دختره به خاطر پول عشقش رو کنار گذاشته بعد شما میگی پسره قابل اع ...

خخخخ اره دقیقا چون عشق پسره رو یشهرمیدونن و فک کن هررررررر شرطی ک فکرشو بکنی  میگه قبوله ب پدره دختره میگه بزار فقط اگه ی روز ب عمرم باشه اونوکنار دخترتون باشم

2740
به نظر من دختره ،مشکل داره نه پسره دختره به خاطر پول عشقش رو کنار گذاشته بعد شما میگی پسره قابل اع ...

کجا نوشته با پول ازدواج کرده ؟؟؟؟حتی اگر این هم باشه دختر عقل کرده ..پول و امنیت مالی مهمه و قول و قراری بیتشون نبوده 

دختره  وقتی مجرد بود باهم دیگه حرف میزدن ن قول ازدواج نه درشرف ازدواج بودن خواستگاری دوسال فقط ...

خب نه قول ازدواج نداده بودن  و ... به نظرم دختره رفتارش غیر طبیعی نبوده اسمشو نمیشه گذاشت نامردی هر کسی باشه سعی میکنه برای زندگیش بهترین تصمیمو بگیره . 

خب نه قول ازدواج نداده بودن  و ... به نظرم دختره رفتارش غیر طبیعی نبوده اسمشو نمیشه گذاشت نامرد ...

اره  حب منطورم اینه باهم درارتباط بودن باپسره  واین ارتباط بعداز خواستگاری بوجوداومده بود