2733
2739

هیچ کس در اروپا با حجاب شما کاری نداره مطمئن باشید ..در همه جای دنیا عقب افتاده و نژاد پرست هست و از طرفی خوب متاسفانه دید خوبی بعصیا ندارن ولی ابدااا تو رفتار بروز نمیدن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره گیر نمیدن فقط خیلی راحت تو خیابون میگیرن در حد مرگ میزنن و میکشنت چون روسری سرته.البته بهضی کشورا بیشتر بعضی کمتر

HTML • Image URL • Blogger • Friendster • hi5 • MSN • MySpace • Facebook • Wordpress • Google Plus • iGoogle • Hyves

من که خارج از کشور نیستم اومدم ببینم افراد خارج از کشور چه نظری دارن 

اما اینکه گفتید چند نفر گفتن مردم برخورد خوبی ندارن شاید برا اینه که تعریفای خوبی تو جهان از اسلام نشده و خب اخبار تروریستا هم که زیاده و از اون طرف چون خاورمیانه ممکنه از لحاظ خانوادگی یا اجتماعی فرهنگای خاص داشته باشه و اونجا اون فرهنگ رو درست ندونن دید منفی داشته باشن به مسلمانهای خاورمیانه

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
2728
اره گیر نمیدن فقط خیلی راحت تو خیابون میگیرن در حد مرگ میزنن و میکشنت چون روسری سرته.البته بهضی کشور ...

عه کدوم کشور ؟ 😱

شما چطور اونجا دوام آوردی ؟

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
من که خارج از کشور نیستم اومدم ببینم افراد خارج از کشور چه نظری دارن  اما اینکه گفتید چند نفر ...

بله متاسفانه مسلمان ها رو به چشم تروریست میبینن.

هم از فیلمایی که دیدم

هم از سوالاتی که پرسیدم 

هم از حرفای نزدیکامون چنین چیزایی شنیدم

ولی مشاور میگفتش که وضعیت مسلمان ها خوبه و دچار مشکلات خاصی نمیشن

اره گیر نمیدن فقط خیلی راحت تو خیابون میگیرن در حد مرگ میزنن و میکشنت چون روسری سرته.البته بهضی کشور ...

اینو بر چه اساسی میگی؟ 😶 مطمئن باش نصف اونقدی که تو کشور خومون به خاطر اینکه روسری رفته عقب خانوما کتک خوردن تو کل دنیا به خاطر حجابش کسی رفتار بد ندیده

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗
2740
وای نگو کدوم کشورا؟

جواب نداد فکر کنم کشور 20:30 بوده 😂

من یه بازه ایی آلمان و فرانسه زندگی کردم البته خودم حجاب ندارم 

برخورد بد ندیدم هم تو آلمان هم تو فرانسه به شدت مسلمون زیاد هست تو پاریس که تو شانز الیزه راه میرید بیشتر از بی حجاب محجبه عرب می بینید مردم براشون عادیه ولی چون خودم حجاب ندارم نمی دونم واقعا بگم برخورد چطوره

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب. سوال دندانپزشکی داشتید اینجا بپرسید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3804499/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%86%d8%af%d9%88%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c?page=2
2706