2737
2739

خیلی دلم میخواد بینیمو عمل کنم ولی میترسم

خیلی ضعیفم و میگن از پسش بر نمیای

واقعا اینطوره؟ 37 کیلو با قد 154. 19 سالمه.

واجب هم هست. انحراف بینی هم دارم.

خیلی ترسناکه؟؟؟ من تو عمرم یه آمپولم نزدم فقط واکسن های ضروری...

بعدم میگن هر دکتری کار خراب داره. میترسم مدلش مثلا کج بشه یا سطح روی بینیم سوراخ بشه😑 

من عمل كردم خيلي هم خوب بود اتفاق خاصي نميوفته تازه من كم خوني هم داشتم 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم عمل کردم ضعیف بودم. عمل سختی نیست. حساس نباش. عمل کن چون اگ نکنی همیشه یه جای زندگیت میگی کاش کرده بودم. اگ واقعا تو چهرت اثر گذاشته ها

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
2728

37😲 بجای هزینه بینی دکتر تغدیه برو چهار وا مولتی ویتامین بگیر بخور غذاهای مقوی بخور مثلا قراره اینده مادر بشی بچه بیاری این چ وضعشه

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

والا یه فامیل داریم دماغش قد بادمجونه چشاشم بزرگگگگگگ😯 لباشم که نگووو انقد بزرگه😕 صورتشم بزرگه بزرگهههه😮 بعدش هی بهش گفتیم نرو عمل نکن 

عمل کرده الان اصلا صورتش هماهنگی نداره 

کلا اگه لبا و چشمات ریزه عمل کن که هماهنگی داشته باشه 

2738
37😲 بجای هزینه بینی دکتر تغدیه برو چهار وا مولتی ویتامین بگیر بخور غذاهای مقوی بخور مثلا قراره ایند ...

دیگه خودم عقلم میرسه ممنون بابت نگرانیت

سه تا دکتر مختلف رفتم هیچکدوم نتونستن بی اشتهاییمو درمان کنن و تاثیری نداشت. ذائقه ام با بقیه فرق داره و خیلی عذاب میکشم

مشکل و بیماری خاصی هم ندارن

والا یه فامیل داریم دماغش قد بادمجونه چشاشم بزرگگگگگگ😯 لباشم که نگووو انقد بزرگه😕 صورتشم بزرگه بزر ...

آره اتفاقا همه بدنم زیادی ریزه، چشم هام، لبام گوشام، صورتم همه چی😑 جز دماغ لامصب

عزیزم شما کجا عمل کردی ؟ دکترت کی بود ؟ راضی بودی ؟

من شیراز. اره راضیم

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
منم عمل کردم ضعیف بودم. عمل سختی نیست. حساس نباش. عمل کن چون اگ نکنی همیشه یه جای زندگیت میگی کاش کر ...

همه بهم میگن بینیتو عمل کنی چهره ات باز میشه

مدل دماغ من رومی هست. یکم افتاده و قوز دار و بسیار زشت😕 قطعا بهتر میشم...ولی میترسم به هوش نیام یا ایست قلبی کنم😂!!

2706