2737
2739
😁😁😁😁تعداد نمیدن😁باید بشینن بشمرن آره دیگه اصولا باید کمتر باشه. ولی نه خیلی کمتر. رنج داره واس ...

مرسی ک روشنم میکنید😅

من خاموشم کلا😅

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
مرسی ک روشنم میکنید😅 من خاموشم کلا😅

😂😂😂😂خواهش میکنم. زیاد تو این مسائل لازم نیست روشن باشی. همون استندبای کارتو راه میندازه. یه بار آزمایش بدی همه چی دستت میاد

دلخوشی یعنی یه جفت دست و پای کوچولو وسط زندگی دو نفرمون  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

😂😂😂😂خواهش میکنم. زیاد تو این مسائل لازم نیست روشن باشی. همون استندبای کارتو راه میندازه. یه بار ...

کاش برم بینم اون‌تو چ خبره

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
با تمام وجودم درکت میکنم.  حالت سوخته را دل سوخته داند و بس  شمع دانست که جان دادن پروان ...

آبج عزیز شاعرشدی

خدانکنه دلسوخته باشی.انشاالله توهم به مراددلت برسی

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام
2742
💑‌💍♍🅰♓🇸🅰💍💏: مواد مخلوووط:جیسینگ،قرص کمر،میخک،خرنوب،دارچین،زنجبیل،جوزهندی،قولنجان وسیاه دانه ر ...

واووووو.چقدر زیاد

من اسم بعضیاروتاحالانشنیدم اصن

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام
مهسا جون اینا رو خودت خوردی یا دادی شوهرت؟ بچت پسره یا دختر؟

خوودم خووردم فعلا هنوز شش هفتمهه

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
واووووو.چقدر زیاد من اسم بعضیاروتاحالانشنیدم اصن

من که خوردم جوابم گرفتم

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
بچه ها بیاین تورو خدا. من درد دارم😫😫😫 امروز روز 26 سیکلمه. از سه چهار روز پیش توی رحمم درد میکنه ...

من دقیقا روز تخمک گذاریم آنچنان دردی داشتم اونم فقط سمت چپ زیر دلم تا حالا ی همچین دردی نداشتم 6ساعت درد کشیدم فرداش بازم درد داشتم ولی خیلی خیلی جزیی...

دوست داشتن تو لیاقت نمیخواد،،مثل نخ کردن سوزن اعصاب میخواد
2738
آبج عزیز شاعرشدی خدانکنه دلسوخته باشی.انشاالله توهم به مراددلت برسی

پس چی فکر کردی?? فکر کردم من خیلی الکیم

عزیزم هستم که گفتم فقط در رو به روش بستم که زیادی برام مانور نده  

پس چی فکر کردی?? فکر کردم من خیلی الکیم عزیزم هستم که گفتم فقط در رو به روش بستم که زیادی برام مانو ...

کارخوبی کردی😊👌

,سارا جون شما بعد چند وقت باردار شدی بسلامتی؟

باردار نيستم عزيزم

خدا از زبونت بشنوه🌹

تيكرم برا بارداري آينده م هست ايشالله

من از اسفند در حال اقدامم

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
2706