2737
2739
این ماه قرار گذاشته بودم به هیچ وجه بی بی چک نزنم تا کلی از موعدم بگذره فعلا ۴ تا زدم به زور هم جلوی ...

اوضاع منم همينههههه

ولي از ٢٠ سيكل وسوسه ميشم🤣🤣🤣🤣🤣

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
آبج واسم دعا كن زودتر پري بيادش برم تو سيكل جديد😢 چي بخورم كه بياد؟

چشم عزیزم شما بهترین دوستای منین.چطور فراموشتون کنم و دعاتون نکنم.

عزیزم بزار به وقت خودش اتفاق بیفته. تو اقدامت رو داشته باش.ناشتا یه قاشق دارچین تو یه استکان آبجوش بزا  5دقیقه بمونه و بعدش یه قاشق عسل اضافه کن بهش.بخور برای پلی کیست خیلی خوبه.سیاهدانه و عسلم که جواب خودش رو پس داده. سارا جون روغن گل مغربی 1000بگیر روزی یه دونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تا بيبي چكم پررررنگ نشه عمراااا نميرم آزمايش ٥ سي سي خون منو كي جبران ميكنه ؟؟؟؟ ده كيلو هم گوشت ...

ای جووونمم خرما بخوور جبران میشههههه چقدرم خونشو دوست داره پنج تا مگس میگیرم بهت تزریق میکنمم😁😁😁😁😁🦟🦟🦟🦟🦟

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
2731
حتما که هرروز ۲میل بزرگ نشدده کههه اون۲۰منهههه اره بروو چه میشهه کرد منم بی بی چک زدم منفی شد چرا هی ...

پريكر بخر اون قشنگ دو تا خط صورتي تحويلت ميده 😂😂😂

@sarajun69   روز ۱۸سیکل بی بی چکمو استفاده کرد چرا حتی کاذبم مثبت نشد😭😭😭😭😱😱😱من حامله نش ...

شده باشي هم كه الان نشون نميده😐

2738
شده باشي هم كه الان نشون نميده😐

بااید نشووون بدددده😭😭😭😭😭😦

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
دعامیکتیم چی شده

ازمایش داده بود برای کبد چربش.بعدش دیدم فریتینش بالاست وحشت کردم. همین چند دقیقه پیش از دکتر اومدیم کلی دارو سرم و آمپول داده بهش.بنده خدا روزی چقدر باید قرص بخوره از بس قرص خورده معده درد شده

تو اخه ترشح داشتی گفتم خدا نکرده یهوو چیزیت نباشههه 

نميدونم كي پري بيشعور مياد راحت بشم

تو كه دكتراي علفي داري بگو چي بخورم بياد؟

تا مثبت نشده نرو آز كه مث من ناراحت نشي☹️

بچه ها من این ماه اقدام کردم  ولی دو سه بار  یه هفته از پری گذشت سه بار بی بی چک زدم منفی . باز پری نشدم دو سه روز دیگه عروسی داداشم بود رفتم موهامو رنگ کنم گفتن اول برو از بده بهتره . آز دادم مثبت بووووود . هنوز تو شوکم . به این زودییییی؟ اصلا دیگه به بی بی چک اعتماد ندارم . نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت .دیشب اصلا خوابم نبرد . خدا رو شکر ولی اصلا امادگیشو نداشتم .میخواستم ماه بعد تازه اقدام کنم برا بارداری 

ازمایش داده بود برای کبد چربش.بعدش دیدم فریتینش بالاست وحشت کردم. همین چند دقیقه پیش از دکتر اومدیم ...

برا کبد چرب ناشتا وشب فقط کاسنی بخووره بهترین درمانش داماد ماهم مبدش چرب هست پرهیز وکاسنی فقط تخم مرغ ومایونز اصلا

2706