2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
ببخشید متوجه نشدم من تخمدان سمت راستم یه کیت 4 در 4 دارم تخمدان سمت چپ هم یه کیست 3.5 در 4. به اینا ...

اینی که میگین کیسته. یعنی تخمکتون بیش از اندازه بزرگ شده و آزاد نشده و مونده تو تخمدان و تبدیل شده به کیست.که اگه کیست از تخنک باشه احتمال داره با یکی دو دوره خوردن ال دی از بین برن. و یا حتی بدونه نیاز به دارو خودبه خود بعد از یک یا دو دوره ماهانه دفع بشه و جای نگرانی هم نیست

2738

بچه ها من روز ۱۳ سیکلم فولی ۲۱ داشتم،آمپولم نزدم

این کیتها رو از روز ۹ گذاشتم خط دوم تو همشون بعد از ده دقیقه کم رنگ میفتاد،ولی امروز که روز ۱۵ ام بود تو کمتر از یک دقیقه دوتا خط همرنگ افتاد

به نظرتون تخمک آزاد دارم؟؟

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
آره دیگه هر چه زودتر به شوشو خبر بده برید اقدام زیرتم یه بالش بذار

بی ادبیه،دیشب نزدیکی داشتیم،همه چیزم رعایت کردم،فقط نمیدونم من همش حس میکنم همش یا بیشترش ازم خارج میشه،

بچه ها شما هم اینطوری هستین؟؟

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
به خدا توکل کن انشالله که این ماه شدنیه🤗🙏

انشالله عزیزم،انشالله شما هم این ماه خبر خوش بدی بهمون😍😍😍

2706