2733
2739
راحت باش عزیزم     خوبه که رفتی دکتر  بیشتر مواظب خودت باش تو هم موقع اسهال دلپیچه ...

وای آرههههه دلپیچه و نفخ شدییییید‌خدا‌رو‌شکر زود‌خوب‌ شدم دیگه‌ یه روز بود‌طولانی‌نشد

متاسفانه نميشه☹️

کلا مراقب باش دیگه منم مادر شوهرم یه ماهی هست گرفته کرونا ولی برا اون خفیف بود حتی دکتر یه قرص سرما خوردگی‌هم نداد خخخ تو خونه خودش قرنطینس و هیچکدوم از اعضای خونه بهشون منتقل نشده جواب تست همه منفی شد.آدم نمیدونه چطور منتقل میشه واقعا.یه ماهی میشه هر هفته میره تست میده همچنان مثبت میاد با اینکه علائم نداره دیگه. میخوام بگم با گرما فکر کنم این ویروسه هم یکم ضعیف شده ولی شرایط تو فرق میکنه حتما باید حواست به خودت باشه عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا مراقب باش دیگه منم مادر شوهرم یه ماهی هست گرفته کرونا ولی برا اون خفیف بود حتی دکتر یه قرص ...

ممنون گيتي جون،تا جايي كه بشه رعايت ميكنيم ارباب رجوع بدون ماسك پذيرش نميشه،ما هم كه ماسك و دستكش داريم ..خودمونم فقط خونه و سركار و خريد هم شوهرم ميره بعد من همه رو با اسكاج و مايع ميشورم😅حتي ميوه هاي اين فصل مث زردالو و گيلاس رو .. فك كنم بالاخره يه مقدار مايع ظرفشويي روشون ميمونه ولي چاره چيه بهتر از كروناس😅 راستي عزيزم اين ميوه ها و هندونه خيلي مسهل هستن سعي كن كمتر بخوري يه چند روز..

ازمايش قندت رو بردي دكترت نشون بدي؟ 

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
عزیزم به نظر من که هر رسم و رسومی دارین همه چی‌به کنار احترام میذارم به رسماتون ولی الان شرایط تو فر ...

سلام گیتی جون خوبی جوجه ات خوبه. کاش همه درک و معرفت و شعورشون مثل شما بود. بخدا از روز اول با اینکه من از همشون کوچیکترم بهم گفتن باید براشون مادری کنی. کارا به گردن من افتاده چون غیر از من هیچ زن دیگه ای نیست که رسیدگی کنه بهشون. دخترش که ازدواج کرده و 4ساعت ازشون فاصله داره. بخدا من نشسته ام خواهرشوهرمم هست پدرشوهرم تو این وضعیتم منو صدا میکنه کاراش رو بکنم

2731
مرسی گلم ما خوبیم شما چطورین ؟؟؟من هفته 29 رفتم دکتر گفت وزنش بین 1 تا 1100 هست یکم نگران وزن گیری ب ...

سلام عزیزم خداروشکر که خوبین الحمدالله ما هم خوبیم. وزن جوجه ات طبیعیه  برای افزایش وزن هرروز بستنی بخور. واسه وزنش دکتر یه ماه دیگه برام نوشته سونو بشم

سلام عزيزم،مرسي فسقل خان چطوره؟خوب به مامانش لگد ميزنه يا نه! انشالله كه بزودي روال قبل زندگيت برمي ...

سلام خوبین. الحمدالله خوبه. اوووف تا دلت بخواد.

هیچی مثل قبل نمیشه

اره ابج جون نصفه عمر ميشيم تا بگذره برسيم اخرش ايشالله بخير و خوشي بگذره و اخرش شيرين باشه واسمون كه ...

انشاءالله همه چیز به خوشی و خوبی بگذرم و به وقت خودشون صحیح و سالم بیان تو بغلمون

2738
سیقط شم بستگی به رسم خونواده داره همه جا رعایت زن حامله رو میکنن واقعا وظیفه خواهرشوهره که کارای ...

سلام بهاری جون خوبی جوجه ی خوشگلت خوبه??

فعلا که با این وضعیتم انتظار مادری کردن براشون رو ازم دارن تا حالا ندیدم مادر از بجه هاش کوچیک تر باشه.خخخخخخ.

فعلا که بشور و بساب با منه و خواهرشوهرمم انگار که نه انگار من باردارم. توکل به خدا انشاءالله خودش به داد زندگیم برسه

من فقط اومدم بگم چه سعادددتی که مادرشوهرت مرد🤣😂😂🤣🤣دست راستت رو سرم فقط حوووواست به خوودت باش او ...

سلام عزیزم. بخدا حاضر بودم مادرشوهرم زنده باشه و بالا سر خونه و زندگیش باشه. تا اینکه زندگیش بیفته دست من. سعادتمند وقتی بودم که زنده بود نه الان که پدرشوهرم و برادرشوهرام مسئولیتشون افتاد به من

سلام عزیزدلممم خودت خوبی؟ هروقت خواست بیاد قدمش روی چشمم 😍 انشالا سلامت بیاد بغلم فقط 😊

سلام الحمدالله.شما و فسقلت خوبین. خدا رو شکر چیزی دیگه نمونده تا به دنیا بیاد. انشاءالله صحیح و سالم بیاد تو بغلتون. 

نمیگه بخیل بخیل نمیزاره ماهم به سرنوشتش دچار بشیم🤣😂🤣منم مراسم ختم مادرشوهرمو میخوام

آرزوم اینه که مثل من سعادتمند نشی  

دختر خوب دعا کن سر زندگی خودش باشه تا بقیه وبال گردنت نشن

2706