2733
2734

من فروردین اقدام کردم که متاسفانه پریود شدم

ماه اولم بود

خیلی ناراحت بودم

ولی همه بهم گفتن اصلا استرس نداشته باش و بهش فکر نکن که استرس خودش جلوی بارداری رو میگیره

منم تصمیم گرفتم بی خیال بشم

با روحیه خوب این ماه اقدام میکنم ایشالله که نتیجه خوب بگیرم

برام دعا کنین

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چقدر خوبه وقتی آروم راه میرم که آب تو دلت تکون نخوره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالله شما ام به خواستتون برسین و هر چه زودتر باردار بشین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
من تو این هفته معلوم میشه ، ۲۴ سیکلم، تا دیشب به علایم خیلی فکر می کردم حتی رفتم چند تا بی بی خریدم، ...

به دلت بد راه نده انشاا.. که هرچی خیره پیش بیاد عزیزم بی بی مثبت رو برات آرزومندم😊🤗

من فروردین اقدام کردم که متاسفانه پریود شدم ماه اولم بود خیلی ناراحت بودم ولی همه بهم گفتن اصلا ا ...

انشاا.. شمام زودی مامان بشی و صاحب ی نی نی سالم و صالح بشی😍اره اصلا روحیتو نباز گلم مامان شدن که الکی نیست😉من میخوام استرسو از خودم دور کنم اصلا نمیشه که بهش فکر نکرد😖

به دلت بد راه نده انشاا.. که هرچی خیره پیش بیاد عزیزم بی بی مثبت رو برات آرزومندم😊🤗

همچنین شما ، ایشالا این ماه باردار باشی❤️

خدا حفظ کند تو را که هدیه ی خدایی 🍀
انشاا.. شمام زودی مامان بشی و صاحب ی نی نی سالم و صالح بشی😍اره اصلا روحیتو نباز گلم مامان شدن که ال ...

آره قبول دارم

واقعا اصلا نمیشه که بهش فکر نکرد

ولی باید سعی خودمونو بکنیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
فدات مهربون انشاا.. همه به خواستشون برسن🙏🏻🤗

قربونت عزیزم

ایشالله

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم هم دیشب آخرین اقدامم بود امروز تخمک گذاری رو حس کردم.ولی بدجور سرما خوردم😢😢ماه پیشم سرما خورده بودم با فولی خوب باردار نشدم.این ماهم از شانسم دقیقا روز تخمک گذاری سرما خوردم لعنت به شانسم😑😑😑با کلی قرص و آمپول سونو هیچی به هیچی

منم هم دیشب آخرین اقدامم بود امروز تخمک گذاری رو حس کردم.ولی بدجور سرما خوردم😢😢ماه پیشم سرما خورده ...

انشاا.. که نتیجشو بگیری و مامان بشی😍ولی بری تو نت سرچ کنی نوشته از یکی از علائمات بارداری حالت سرما خوردگیه،الکی امید نمیدم نه ناامیدت میکنم ولی فکرنکن که سرما باعث میشه باردار نشی😉من خواهرم کل بارداریشو سرما داشت و هیچی هم نمیتونست بخوره اکثرن هم فشارش پایین یود

انشاا.. که نتیجشو بگیری و مامان بشی😍ولی بری تو نت سرچ کنی نوشته از یکی از علائمات بارداری حالت سرما ...

اخه تازه اقدام کردم به این زودی علاعم نشون نمیدههههه.۳۰ و۳۱ فروردین اقدام کردم .ازامروز سرما خوردم. یعنی میتونم قرض سرما خوردگی بخورم اخه میترسم مانع لقاح بشه

2706