2737
2739
عهه چه حرفااا😡خدا نکنههه دنیا که به اخر نرسیده انسان به امید زندست و زندگی میکنه الانم به امید نی ن ...

انشالاه هرچه زودتر بیاد

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
از فکر خیالش خیلی بی قرارم .. من بچه نمیخواستم اما خدا طوری به دل من و همسرم انداخت که دوتایی هر روز ...

همه این بی قراریا و استرسارو دارن😉انشاا.. که جواب مثبت میگیری،تو خبر خوشت شریکمون کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره مهتاب جوونم منفی بووود پس چه دلیلی داره ی هاله هم واسه خوش کردن دلم نیفتاد😭😭😔😔 دیدی گفتم ...

نمیدونم عزیزدلم. واقعا سردرگمی بده.. برو دکتر ببین نظر دکترت چیه؟ داروهایی که خوردی احتمال کیست داشتن؟

خدای مهربونم هرلحظه هزار بار شکرت❤🙏
2731
نمیدونم عزیزدلم. واقعا سردرگمی بده.. برو دکتر ببین نظر دکترت چیه؟ داروهایی که خوردی احتمال کیست داشت ...

یعنی فقط از خوردن دارو کیست به وجود میاد مهتاب جون؟؟

من دارو نمیخورمممم کهههههه😭😭😭😭

پس خیالت راحت کیست نداری. داروهایی که برای تحریک تخمک گذاری استفاده میشن کیست ایجاد میکنن. من یه ماه کلی قرص و آمپول اسفاده کردم و بعدشم ۹ تا تخمک آزاد کرده بودم. شد کیست.

خدای مهربونم هرلحظه هزار بار شکرت❤🙏
2740
پس خیالت راحت کیست نداری. داروهایی که برای تحریک تخمک گذاری استفاده میشن کیست ایجاد میکنن. من یه ماه ...

واااای خیالممم راحت شد که کیست پیدا نکردم ممنووونم مهتاب جووونم💝💝😘😘😘البته خدا کنه😔

پس برم ببینم دکترم چی میگه چرا اینطوری شدم☹