2737
2734
عنوان

زندگی در زیرزمین لاکچری

| مشاهده متن کامل بحث + 2614 بازدید | 66 پست

عزیزم

من تو زیرزمین لاکچری زندگی کردم .البته اجاره بود.نورم از پاسیو داشت تا حدودی.

مشکل فاضلاب در موقعی که بارندگی زیاد باشه رو خودم لمس کردم.نور هم خیلی مهمه وبا نور لامپ یکی نیست.بهتره برا خرید به این چیزهای اساسی بهتر توجه کنی.

این قدر اینا مهمه که ببین تو قیمت چقدر تاثیر گذاشته

بنظرم خیلی قشنگه همسرت چی میگه عزیزم؟گفتی منطقه خوبی هس درسته؟

آره

اونم موافقه

ولی میگه فکراتو بکن اگه دوست نداری نگیریم چون ممکنه فروشش سخت باشه اگه بگیریم باید دیگه چندین سال بمونیم

آره جاش عالیه

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من تو زیرزمین لاکچری زندگی کردم .البته اجاره بود.نورم از پاسیو داشت تا حدودی. مشکل فاضلاب در ...

درست میگی

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)

ظاهرش تر و تميز و خوبه.به قول همسرت به مقدار فروشش سخته.

حياطش يه حسنه برات.متراژش هم بزرگ و كارش زياد ولي اگه مدام مهمون داري خصوصا مهموني كه بمونه خوب خيلي خوبه.

ولي اينم در نظر بگير شايد بيان خونت بگن فلاني رفته زير زمين نشسته!اگه حرف مردم برات مهمه و دل ازردت ميكنه نخر.

از طرفي چون زير پاتون كسي نيست بچه راحته ميتونه بازي كنه بدوه كسي هم شاكي نميشه.

نورش چاره اش چند تا لوستر و چراغ بيشتره ولي براي پول برقت هم فكري بكن.

نم و فاضلاب هم يه مشكل ديگه است،

در كل من جاي شما بودم يه١٠٠متري فول ميخريدم

الان خونه ها همه خوش نقشه هستن،انقد تر و تميز درست ميكنن يه١٠٠متري به ١٥٠متري ميخوره تا١٠٠متر.

انشالله هرچي به صلاحته همون بشه عزيزم.

امضا ندارم،انگشت ميزنم  
2728
ظاهرش تر و تميز و خوبه.به قول همسرت به مقدار فروشش سخته. حياطش يه حسنه برات.متراژش هم بزرگ و كارش ز ...

ممنون دوست خوبم که وقت گذاشتی

واقعا عالی بود جوابات

دقیقا همه جوانبی که تو ذهنم بود رو گفتی

بوس بر تو

انشاالله هر چی خیره

من جات بودم هونه کوچک میگرفتم نمی رفتم زیر زمین 

میدونی چرا میگم

خونع ی ما پنجره هاش از اون رفلکسا بوکه نمیزاشت تور زیاد بیاد تو

راستش یه دوره هم خودم هم پسرم افسرده شدیم و جالبش دلیلشم نمیدونستیم تا اینکه شیشه هارو دادیم عوص کردن

وااااای نگو اینقد حال جفتمون خوب شد 

با این اکصاف میگم نرررررررو زیر زمین 

هونه کوچیک ولی پرنور بخر 

موفق باشی 😍😍😍

مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷
من جات بودم هونه کوچک میگرفتم نمی رفتم زیر زمین  میدونی چرا میگم خونع ی ما پنجره هاش از اون ر ...

ممنون دوست خوبم❤