2733
2734
سلام به نظرتون ارزش داره که این همه هزینه کنم اصلا جفتشون استفاده میشه تو گمرک قیمتا متفاوت بود ولی منصفشون میگفت حدود 430...
عزیزم به نظر من برای سیسمونی فقط چیزایی بگیر که برای نوزاده نهایتا تا یکسالگی مثلا از ایم ماشینهایی که سه کارس هم ماشینه هم واکر خیلی بیشتر بدرد بچه ات می خوره. در ضمن اگه از اول از اتاقشو با این چیزا پر کنی تا وقتی بزرگ بشه براش اصلا جذابیت نداره . در ضمن خودت بخوای مثلا برای تولد یکسالگی یا دو سالگی چیزی بخری هی می بینی همه چی داره و چیزی نمونده که بخ.وای براش بخری. بچه ها وقتی با خواست خودشون یه چیزی رو بخرن خیلی بیشتر لذت می برن. شاید انقدر که از خریدش لذت می برن از بازی باهاش نمی برن.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
جینجر جون ممنون از این که جواب دادی فکر خوبیه ولی با این وضع که قیمتا هر روز نجومی بالا میره بعید می دونم خودمون بتونیم براش تهیه کنیم اینارم الان مامانم میخواد بخره....
به نظر من هیچ چیز اضافه نخر .هم جا گیر هم جذابیتش از بین می ره.واسه اینکه پولش هم از ارزش نیافته برو به جاش طلا بخر یا سکه بزار هر موقع خواستی برو یگیر.پسر من عاشق موتور شارژیشه از 21 ماهگی که براش خریدم تا الان که32ماهشه داره با لذت ازش استفاده می کنه.دوچرخه هنوز نمی تونه راه ببر .منتظرم سه ساله بشه اگه تونست اون موقعه.از این چرخهایی که واسه بچه های زیر دو سال بگیر اونهایی که باید با پا راه ببر نه با رکاب
مهتاب جون با این وضعیت به نظرم این کارو نکن پولشو بده طلا یا سکه بذار واسه اینده نی نی ت
تو شهربازیا که ماشین هست بچتو ببر اونجا بازی کنه.اتلیه ها هم ماشین شارژی دارن واسه عکس نی نی
دوچرخه هم حالا زوده بذار خودش مدلشو انتخاب کنه تا اون موقع صدها مدل جدید میاد.البته نظرم بود
خدا جونم ممنونم که یه فرشته کوچولو به ما هدیه دادی
2738
خوب عزیزم مامانت بیچاره که تو این گرونی باید سیسمونی بده بفکرش باش. من که هر چی مامانم گفت اصلا نزاشتم سیسمونی بخره همه رو خودم و شوهرم خریدیم. بابا این مردا پررو کی شن. جهازی حاضر آماده سیسمونی حاضر آماده.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
ای بابا دلت خوشه شوهرم که با حقوق کارمندی نمیتونه........ تازه کلـــــــــــــــــــــــــــــــــــی هم قسط داریم برای همینه میگم اگه الان نگیرم دیگه خودمون عمرا نمی تونیم بگیریم مطمینم....
عزیزم خیلی ها به نون شبشون محتاجن کلاهتو قاضی کن واقعا لازمه
من اگه باشم هزینه 4تا از این خرت و پرتا رو به نیت سلامتی بچم به یه مختاج میدم مخصوصا که الان نزدیک عیده
خالق من* بهشتی *دارد نزدیک زیبا وبزرگ و * دوزخی * داردبه گمانم کوچک بعید ودر پی دلیلی ست که ببخشد ما را گاهی به بهانه دعا در حق دیگری...
عزیزم خیلی ها به نون شبشون محتاجن کلاهتو قاضی کن واقعا لازمه
من اگه باشم هزینه 4تا از این خرت و پرتا رو به نیت سلامتی بچم به یه مختاج میدم مخصوصا که الان نزدیک عیده
خالق من* بهشتی *دارد نزدیک زیبا وبزرگ و * دوزخی * داردبه گمانم کوچک بعید ودر پی دلیلی ست که ببخشد ما را گاهی به بهانه دعا در حق دیگری...
2706