2733
2734

اولین غربالگریم ریسک متوسط روبه بالا داره،دومی رو پنج شنبه انجام دادم مجبور شدیم بریم یه شهر دیگه وکلی سختی دیگه...دکتر گفته اگرجواب اینم بدباشه باید امینیوسنتز بشم که خطر سقط وجود داره.خیلی به دعای دست جمعی معتقدم.ممنون میشم صلوات بفرستین به نیت سالم بودن نی نی م منو شوهرم ومامانم خیلی اشفته شدیم این مدت..الهی همه به خواسته های دلتون برسین

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم           ای که از یار نشان میطلبی یار کجاست ؟ همه یارند ولی یار وفادار کجاست؟ 🌹در انتظار مهدی موعود عج 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
توکلت به خدا باشه به نظرم این غربالگریها که همشون خطا داره الکی عیب میذارن رو نینیا

امیدوارم عزیزم.منو خیلی ترسوندن همش میگن اگه اینجوری بدنش بغلت میخوای چیکار کنی؟ازنظر روحی خیلی اذیت شدم

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  الله ...

ممنون گلم خدا حاجت دل شمارو بده

2738

عزیزم حتما همین امشب یه نزری بکن که اگ جوابش خوب شد و مشکلی نداشت نزرتو ادا کنی .امشب اعمال شب نیمه شعبان رو انجام بده انشالله که مشکلی نیس واست دعا میکنم

😍عاشقتم که😍
عزیزم حتما همین امشب یه نزری بکن که اگ جوابش خوب شد و مشکلی نداشت نزرتو ادا کنی .امشب اعمال شب نیمه ...

قربونت عزیزم باشه حتما ممنون که گفتی فقط میخوام این روزا بگذره ده روزه همش بیمارستان ودکتر بودم دلم ارامش میخواد

قربونت عزیزم باشه حتما ممنون که گفتی فقط میخوام این روزا بگذره ده روزه همش بیمارستان ودکتر بودم دلم ...

منم این روزا رو داشتم درکت میکنم سخته فقط آرامشتو حفظ کن

😍عاشقتم که😍
غربالگری دومو هفته چندم انجام دادی؟

پونزده هفته وچهاروز.گفتن باید تمام کارارو تاقبل ازهفته هجده انجام بدم که خدایی نکرده زبونم لال اگر مشکلی باشه اقدامات لازمو وبتونن انجام بدن

پونزده هفته وچهاروز.گفتن باید تمام کارارو تاقبل ازهفته هجده انجام بدم که خدایی نکرده زبونم لال اگر م ...

اخه مگه نمیگن غربالگری دوم حداقل از هفته شانزده به بعده؟ بعدا ایرادی نداشت زودتر دادی؟ تو نتیجه تایری نداره ایرادی نداره؟

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55
2706