2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من میگم خوب کسی که وارد خونه میشه باید سلام کنه دیگه.. 

چنبار تو سلام بده بگو سلام عزیزم خسته نباشی وایی حوصله ام سر رفته بودا بعد یه چیزی بیار بخوره خیلی تاثیر داره حتی شده الکی بگو یه مدت ادامه بدع ببین عوض میشه

من میگم خوب کسی که وارد خونه میشه باید سلام کنه دیگه.. 

یعنی کلا منتظر میمونی اون سلام کنه بعد تو جوابشو بدی چون اون از در وارد شده ؟ عجببببببب 

خسیس ترین افراد کسایی هستن که تو سلام کردن خسیسن.روایته نمیدومم از کدوم امام 

2740

منم شوهرم سلام نمیکرد ولی یادش دادم حداقل بگه سلام. پرروی بی ادب. تازه هنوزم بعضی وقتاسلام نمیکنه خیلی اعصابم خورد میشه. جمعه ها هم خودشو میزنه به کسلی وتنبلی که کمکم نکنه. اه اه

من بهش با انرژی میگم سلاااااام خسته نباشی،ی چایی میریزم میام پیشش میگم چ خبر چیکار کردی امروز ناهار چی خوردی و... بعدشم شام و خواب کارش سخته زود میخوابه خسته میشه

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢

دقیقا بزارید رفتار شوهرمو بگم بهتون.. از در میاد خونه بدون سلام..ظرف غذاشو میزاره تو اشپزخونه میاد میشینه رو مبل میگه آی پام ای دستم.. بعد حالت طلبکارانه نگاه میکنه. . دیگه حرف نمیزنه موقع شام میگه نمیخوای غذا بیاری .شامشو میخوره بعد دوباره حالت طلبکارانه میره تو قیافه...

دقیقا بزارید رفتار شوهرمو بگم بهتون.. از در میاد خونه بدون سلام..ظرف غذاشو میزاره تو اشپزخونه میاد م ...

چقدر بد عُنُق ه. واه،بذارش دم در،آشغالی ببردش.

اینقدر بدم میاد از این مردهایی که اینقدر عبوس و بداخلاق اند.

اما چاره چیه خواهر،به نظرم بهتره برنانه ریزی کنی تا ببشتر با هم وقت بگذرونید.

چند وقته که ازدواج کردید؟ به نظرم هنوز روحیات و خلقیات همدبگه،دستتون نیومده

دقیقا بزارید رفتار شوهرمو بگم بهتون.. از در میاد خونه بدون سلام..ظرف غذاشو میزاره تو اشپزخونه میاد م ...

کلی خندم گرفت من باشم اومدم بغلش میکنم بوسش میکنم دست و پاش میمالم تا حوصلش بگیره شامم خورد میوه پوست میکنم سر حال بیاد جو خونه رو شاد کن

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره