2733
2739
عنوان

اقدام به بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 190 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم احساس میکردم خیلی زود میگیره ولی احساسم حرف مفت میزد

آخی.احساسا خیلی زیاده ولی ایشالله که بگیره همون اول چون واسه عفونت خیلی اذیت شدم ایشالله واسه باردار شدن دیگه اذیت نشم

الان اقدام کن بهترین حاملگی اونه ک سه ماهه دوم بارداری توی تابستون باشه ریسک بعضی فاکتورا خیلی کاهش ...

منم راهنمایی کن☺

دخترم اخرای اردیبهشت میشه 20 ماهه

الان اقدام کنم یا بزارم واسه بعد از دوسالگیش؟

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
2728
مرسی گلم حتما اینکارو میکنم 

بنظر من زیاد مردد نباش، اگه قصدت باردار شدنه هر چه زوتر بهتر، راستش منم همش فک میکردم همین که اقدام کنم باردار میشم ولی دهنم صاف شد تا باردار شدم، امیدوارم واسه تو همونی باشه که میگی و بارداری راحتی داشته باشی 

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🙏
منم راهنمایی کن☺ دخترم اخرای اردیبهشت میشه 20 ماهه الان اقدام کنم یا بزارم واسه بعد از دوسالگیش؟

بنظر من بزار دخترتو از شیر بگیری ۲سالش که تموم شد یکم بخودت برس بعد اقدام کن

2738
یکی از دکترای معروف مشهد میگفت ۲۰ روز فولیک اسد کافیه چون بیشترش باعث میشه بچه بیش فعالی بگیره

فولیک اسید یک خارجی مشکلی نداره بحثشون روی فولیک اسید پنج ایرانی و قرص اهن ایرانی هست

منم راهنمایی کن☺ دخترم اخرای اردیبهشت میشه 20 ماهه الان اقدام کنم یا بزارم واسه بعد از دوسالگیش؟

اولش تا هوا خیلی گرم نشده سعی کن بچه رو از شیر بگیری اگرم شیر نمیخوره و دوتا بچه کوچولو سختت نیست اقدام کن ک همون سه ماهه دوم تابستون باشه

خانما چی بخوریم قبل از اقدام که خوب باشه خوراکی واین چیزا

گرمی جات بخور هم خودت هم همسرت تا همسرت تقویت بشه خودتم رحمت گرم بشه تا وسط سیکلت هرچقد خاستی گرمی بخور از وسط تا پریودی معتدل بخور

اولش تا هوا خیلی گرم نشده سعی کن بچه رو از شیر بگیری اگرم شیر نمیخوره و دوتا بچه کوچولو سختت نیست اق ...

اره عزیزم بعد از ماه رمضون ازشیر میگیرمش ان شاالله

ممنون بابت راهنماییت🙏😘😍

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
2706