2733
2739
عنوان

خانمای بارداری که شهریور یا مهر نینیشون بدنیا میاد بیاین باهم باشیم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 10694 بازدید | 1574 پست
منم مثلا اشنا بود همه فامیلامونو سز کرده به ما رسیده اینجوری شده. شانس که نداریم منم گفتم جهنم دکترم ...

ما توفامیل همشون طبیعی کردن😶

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه چی بیمه قبول نکنه اگه دکترت قبول کنه سزارینی که باید بده. خوب بگو دکترت بنویسه نمیتونی طبیعی بز ...

اره خب اینجوری قبول میکنن نمیدونم چجوری بهش بگم خییبیییلی بد اخلاقه😵

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج
2728
اره ان تی۱٫۹۱بود سنمم ۲۸هس ولی ازمایشم ریسک یک به سبصد وده رو مشخص کرده دوروز پیش مرحله دومو انجام د ...

به نظر من که نی نی سالمه ان شاء ا... و خدا کنه تو مرحله دوم ریسک نشون نده برات . 

اره خب اینجوری قبول میکنن نمیدونم چجوری بهش بگم خییبیییلی بد اخلاقه😵

دکترتو عوض کن مثل من راحت!!

الان دیگه دوره ناز کردن دکترا سر اومده چیزی که زیاده دکتر زنان ما خودمون یکی باید نازمونو بکشه دیگه ناز کردن اونا زیادیه

دخترم تمام زندگی من
[QUOTE=87441930]قطعا شهریور میشه به  خداکنه شهریور باشه پسرم باید اول مهر بره پیش دوس ندارم تن ...

چقدر شرایطت عین منه بااین تفاوت که پسر من میره کلاس اول وخیلی حساستره سال اول،منم استرس دارم که میتونم برسم به هردوشون یانه.مامانم میکه نگران نباش خودمو بابات اونو میبریم مدرسه توبه اونیکی برس خخخ.شما جنسیت مشخصه؟دومی پسره؟

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
به به سلام چیطوری😍😍😍وای چه باحال وقتی میبینم یکی زایمانش با من یکیه 😂

سلام عزیزم

ممنون.کلافه شدم.فقط می خوام به سلامت این روزا بگذره

سنگین شدم،شبا خواب ندارم،معده ام داغون شده و...

خودت خوبی؟

خدایا ممنونم بابت همه چی❤❤❤
2740
مال من چون تاریخ پری با سونو اول یکی نیست دکتر هم تاریخ سونوی اولو حساب میکنه

برا من سونو و تاریخ مری دو یا سه روز متفاوته تاثیر انچنانی نداره تو حساب

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
واسه چی بیمه قبول نکنه اگه دکترت قبول کنه سزارینی که باید بده. خوب بگو دکترت بنویسه نمیتونی طبیعی بز ...

میخوام به دکترم بگم اما بداخلاقه ازش میترسم😢

ولی کارش حرف نداره تو شهرمون معروفه برا همین رفتم پیشش.

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج
میخوام به دکترم بگم اما بداخلاقه ازش میترسم😢 ولی کارش حرف نداره تو شهرمون معروفه برا همین رفتم پیش ...

دیگه سزارین راحت ترین عمله .. خودتو اذیت نکن.

کدوم شهری؟>

دخترم تمام زندگی من
سلام عزیزم ممنون.کلافه شدم.فقط می خوام به سلامت این روزا بگذره سنگین شدم،شبا خواب ندارم،معده ام دا ...

چن کیلویی؟؟؟

منم خوبم فعلا هیچ علایمی که نشون بده حاملم ندارم فقط شبا نمیتونم بخابم از بس میرم گلاب به روت دسشویی😂

چقدر شرایطت عین منه بااین تفاوت که پسر من میره کلاس اول وخیلی حساستره سال اول،منم استرس دارم که میتو ...

منم مامانم میگه خودم میبرمش وپسرم به شدت وابستت دوس دارم خودم بتونم ببرمش مال من این یکی هم پسره

2706