2733
2734
ب سه سال قبل ک دکتر گف جلوگیری نکن بچه دار نمیشی بی کمک و دارو من خوابیدم مث خرس تا سه سال الان چشم ...

ایشالا دامنت زودتر سبز میشه گلم ناامید نباش

💩کمتر بخور خودش میدونه صداشو در نیارید😁😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ایشالا دامنت زودتر سبز میشه گلم ناامید نباش

خدا خودش شاهده چقدر روحم خسته اس ...نمبدونم چرا روزگار روی خوششو ب هیچ کی نشون نمیده همه مشکل داد همه مشکل دار 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

۸ سال قبل. کنکور تجربی بدم و با تمام وجود بخونم برا پزشکی و ازدواج نکنم

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
2740
خدا خودش شاهده چقدر روحم خسته اس ...نمبدونم چرا روزگار روی خوششو ب هیچ کی نشون نمیده همه مشکل داد هم ...

ایشالا خدا به خق این روزای عزیز روی خوش زندگی و بهت نشون میده غصه نخور 

ماییم و تو ای جان که جگر گوشه ی مایی
خدا خودش شاهده چقدر روحم خسته اس ...نمبدونم چرا روزگار روی خوششو ب هیچ کی نشون نمیده همه مشکل داد هم ...

من بچه دارم ولی الان دلم داره از غضه میترکه بخدا فک نکن فقط مشکل تو بزرگه دوست عزیز

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی
منم اگه برمیگشتم با عقل نداشته الانم زن این ادم نمیشدم

من کلا ازدواج نمیکردم ولی اگر میخواستم ازدواج کنم بازم با شوهرم ازدواج میکردم. کلا دوران تجردم رو خیلی دوست داشتم، خیلی شاد بودم و هر روز کلی سرگرمی و تفریح برا خودم جور میکردم ولی الانم نمیدونم چرا برنامه هام جفت و جور نمیشه

ایشالا خدا به خق این روزای عزیز روی خوش زندگی و بهت نشون میده غصه نخور 

فقط خودم نه ...دلم ب حال ههمون میسوزه .یکی شوهرش خوبه بچه دار نمیشه .یکی بچه داره پول نداره ...یکی بچه دادا شوهرش خوب نیس .یکی مریضه یکی بی پوله همه اسیر همه گرفتار 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
من بچه دارم ولی الان دلم داره از غضه میترکه بخدا فک نکن فقط مشکل تو بزرگه دوست عزیز

هرکسی یه مشکلی واره ولی بیشتر مشکلات الانمون نتیجه تصمیمات اشتباه گذشته س لااقپل در مورد من که اینطوره یقه هیشکیم نمیتونم بگیرم

💩کمتر بخور خودش میدونه صداشو در نیارید😁😁
2706