2733
2734
عنوان

کیا منتظر جواب سل فری هستن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7236 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان دیدم ان تی و ریسکت،خدا کمکمون کنه،اللن چندروز گذشته از ازمایشت؟ واسه من زده دوشنبه هفته دیگه ج ...

الان دقیقا ۱۶ روزه ازمایش دادم 

ازمایشگاه مسخره تو سایتش زده جواب حداکثر تا ۵ روز کاری آماده س ولی هنوز اماده نشده 

جالبه نمونه رو خارج کشور نمیفرستن و خودشون انجام میده نمیفهمم اینهمه چرا طولش دادن

🔵🔵🔵وزن اولیه 
2728
نه عزیزم منم منتظرم همچنان،چه استرسی داره، چند بود ازمایشت ریسکش و ان تی چی؟

باورت میشه هر شب خوابشو میبینم 

دیشبم خواب دیدم که جواب ازمایش بد بود کلی گریه کردم😢

🔵🔵🔵وزن اولیه 
هر روز میزنم میگه اماده نیست

ای بابا،واسه بعضی ها تا ۲۰ روز هم طول میکشه،چه استرسی به ادم میدن،من دوست صمیمیم بارداره و ۱ماه از من بیشتره و هر روز میرم همراهش خرید واسه سیسمونیش اما خودم بلاتکلیف..😔

2738
باورت میشه هر شب خوابشو میبینم  دیشبم خواب دیدم که جواب ازمایش بد بود کلی گریه کردم😢

منم خوابهای قاطی پاتی زیاد میبینم و فکرم درگیره،خیلی سخته😔خواب زن چپه ایشالله بچه سالم خوشکل گیرت میتد

الان دقیقا ۱۶ روزه ازمایش دادم  ازمایشگاه مسخره تو سایتش زده جواب حداکثر تا ۵ روز کاری آماده س ...

عزیزم اصلا امکان نداره خودشون آزمایشو انجام بدن

چون تو ایران دستگاهش نیست

میفرستن آلمان

برای من دقیقا 2 هفته طول کشید تا جواب اومد

و کاملاااااااااا برگه آزمایش انگلیسیه و آخرشم یه دکتر آلمانی مهرشو زده، حتی برگه اش هم برای آزمایشگاه آلمانیه

عزیزم اصلا امکان نداره خودشون آزمایشو انجام بدن چون تو ایران دستگاهش نیست میفرستن آلمان برای من د ...

عزیزم من ازمایشگاه نیلو دادم والا اینجوری بهم گفتن که تحت لیسانس خودشون تو ایران انجام میدن 

حتی خارجم فرستاده باشن دیگه ۲ هفته شد نمیدونم چرا اماده نشده

🔵🔵🔵وزن اولیه 
عزیزم من ازمایشگاه نیلو دادم والا اینجوری بهم گفتن که تحت لیسانس خودشون تو ایران انجام میدن  ح ...

نمیدونم

چون من هرجا رفتم و از هرکی پرسیدم همه نمونه خونشون رفته بوده آلمان از جمله خودم

الان استرس بران بدترین چیزه

باید صبور باشی عزیزم

من چون تو شرایطت بودم درکت میکنم ولی استرس برای کوچولوت سمه

2706