2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمیشه به خودش بگین؟

هنوز جرات نکردیم‌بهش چیزی بگیم .کلا هم خودمون زیادی رودربایسی داریم با همه .هم اون‌اگه ادم با شعوری بود اینکار رو نمیکرد .نوزاد یکماهه داریم توخونه .خروسه از ۵ صبح شروع میکنه تا ۱۱ صبح .

مجبورم تو خونه سینه خیز حرکت کنم .چون به محض اینکه پا میشم میگن ( قربونت سرپایی یه چایی بریز )
2738

ما هم یه خروس داشتیم وقت و بی وقت میخوند لامصب،خودمونم روانی کرده بود،آخرش همسایمون اومد اعتراض کرد ما هم مجبور شدیم سرشو بریدیم

خدا همسایه رو خیر بده،از چه موجودی خلاصمون کرد

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

اگه خونشون مجزاست و تو حیاط نگه داری میکنن کاری نمیشه کرد...

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
2706