2737
2739
عنوان

پیدانکردن آمپول پرولوتون در گیلان

| مشاهده متن کامل بحث + 219 بازدید | 22 پست
والا مامانم برام میزنه من دردی احساس نکردم تازه هرروزم آمپول دمیترون میزنم بخاطر ویارشدیدی که هنوز ب ...

من همسرم برام زد ولی خیلی درد داشت :-(‌ ویار رو که نگو ، از اول بارداری تا الان زندگیم شده حالت تهوع و‌استفراغ، دمیترون همون اندانسترونه عزیزم ؟ من قرصش رو‌میخورم ولی خییییلی یبوست میاره منم همورویید دارم سعی میکنم کمتر بخورم ، آمپولش یبوست نمیاره ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همسرم برام زد ولی خیلی درد داشت :-(‌ ویار رو که نگو ، از اول بارداری تا الان زندگیم شده حالت تهوع ...

سعی کن خودتو شل کنی از اونورم بگو همسرت خیلی آروم بزنه مامانم حدود۳دقیقه طول داد چون خیلی روغنیه،تهوع و استفراغ که نگو من بیچاره کرد دندم ترک برداشت از فشار استفراغ خونریزی معده کردم آره عزیزم دمیترون همون اندانسترون که قرصش برام اثر نمیکرد آمپولشو هر ۱۲ساعت میزدم الان که بهتر شدم روزی یدونه میزنم یبوستم چون من روده هام مشکل داره و همش بیرون روی دارم مشکلی پیدا نکردم سعی کن آلو و قیصی و کیوی و پرتقال و آب انجیر بخوری که مشکلت حل شه 

میتونی بگی کسی از شهر دیگه برات تهیه کنه ؟ یا اینکه میتونی به دکترت بگی به جاش برات شیاف پروژسترون ب ...

اگه ایرانیش پیدا شه خوبه؟تاثر میذاره آبجی؟آخه دکتر گفت ازهفته ۱۷به بعد دیگه باید آمپولم بزنی

2728
منم تا هفته ۱۵هر ۱۲شیاف میزدم بعد اون روزی یکی هفته هفدهمم که شدم اولین پرولوتونو زدم

به من همون 13 هفته گفت بزن .بعد 10 روز استراحت مطلق شدم.و تاکید که فقط دستشویی فرنگی.

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج
ایرانی خریدی؟الان تو رشت نه ایرانیش هست نه خارجی 

نه خارجیشو

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2740