2737
2739
عنوان

خانمها آمپول hcGاحتمال دوقلو زایی هست

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 38 پست
بحث دوقلو نیست زیاد  می خواستم ببینم اصلا بزنم یا نه  شما خودت زدی  تجربه داری

بله بزن 

من خیلی زدم ولی چون نمیدونستم اسپرم همسرم ضعیفه حامله نمیشدم

خواهرمم با آمپول حامله شد

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
پس من می تونم یه بار نزدیکی داشته باشم بعدش میره سفر خدا کنه بگیره  دخترم  می خوام   ...

سعی کن بیشتر باشه

حیفه داری آمپول میزنی حداقل جواب بگیری 

سفرش رو یه روز بندازه عقب بهتره

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جواب من و ندادی عزیزم واسه تنبلی چه قرصی می خورید و اینکه فقط یک فولیکول آزاد داری هر ماه  و ا ...

مگه نمیگی یه فولیکول داشتی خب چه جوری میترسی دو قلو بشه.چند تا فولی که نداشتی

2731
بله بزن  من خیلی زدم ولی چون نمیدونستم اسپرم همسرم ضعیفه حامله نمیشدم خواهرمم با آمپول حامله ...

ببخشید یه سوال دیگه اگه قبل آمپول نزدیکی داشته باشم بده 

یا بلافاصله  بعد زدن امپول

خب  با آمپول تعداد بیشتری آزاد میشه

نه دیگه تو که یکی بیستر تداری همین یکی آزاد میشه.خب باید باسه که آزاد شه.این آنمول فقط تخمک رو آزاد میکنه به وحود که نمیاره رشد که نمیده ا ن کاره آمپول hmgهست اللن فقط همین یکی که داری آزاد میشه

ببخشید یه سوال دیگه اگه قبل آمپول نزدیکی داشته باشم بده  یا بلافاصله  بعد زدن امپول

نه ایرادی نداره

2740