2733
2734

رابطه باید منطقی و در حد فرهنگ دو نفر باشه.

یعنی کاری نکنن که با ساختار خانواده یا رفتار خودشون نخونه. 

یا خیلی شل بگیرن و یا خیلی بی جا سفت بگیرن

در ضم حتما حتما ادم بایدمسئولیت کارش رو بعهده بگیره

من قبل ازدواج رسمی با همسرم هم خونه بودم  و ازدواج ثبت نشده داشتم ولی هرگز از این مسئله پشیمان یا ناراحت نیستم.

😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخی😄 اینک میگن اگ بزاری دست بزنن یا بوس کنن فک میکنن دخترخرابی هستی راسته؟

نه اصلا 

شوهرمن اصلا من خیلی کارا کردماباهاش   

اما همیشه میگه من ب اندازه ی چشام بهت اعتماددارم 

میگه من با ی دید طرف مقابلمو میشناسم 

بعضی وقتها  ب کارام فکر میکنم خودمم شاخ درمیارمممممممم  

میگم این بنده خدا س ک د ر موردم بد فکر نکرده

البته همسرم اولین واخرین عشقم بوده وهست

هرکسی سزاوار فرصتی دیگر است ، اما نه برای همان اشتباه ...
2728
اره با پیام راحت ترم چی بگم ک بهش برنخوره؟

از اینکه چقدر دوسش داری بگو و اگه واقعا قصدتون ازدواجه بگو دوس داری بعد از محرم شدن به هم نزدیک بشین بگو اینجوری معذب هستی چون هنوز تکلیف رابطتون معلوم نیست بگو زن و مرد نمیتونن خودشونو کنترل کنن اگه از حدمون بگذریم بعدا نمیتونیم جبران کنیم و اینا

2738
تجربه داشتین؟

وااي نهههه 😟😟

آخه من با شوهرم يه دوستي كوتاه مدت داشتم و اصلاااا باهاش حتي يه دست هم ندادم تو اون مدت 

بارها و بارها بهم ميگه همون موقع فهميدم تو هموني هستي كه دنبالش ميگردم 

آخه شوهرم به خاطر ويژگي هاي خوبي كه داره موقعيت هاي خيلي زيادي داشت براي ازدواج😒😒ولي فقط منو انتخاب كرد😍😍و دقيقا بخاطر اين كه هرگز نذاشتم بهم نزديك بشه 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍

به نظر من یه دختر زمانی کا حد ومرز رو مراعات کنه وقتی که اون آقا هم با ایشان ازدواج کرد یا احساس خوبی نسبت به خانمش داره میگه این زن من هرگز دست نامحرمی بهش نخورده

شماها تجربه کردید که وقتی تو مغازه ای چیزی روکه باز ست وتست میکنید دوست دارید همون چیز رو آکبندش روبگیرید میگید این دیگه دست خورده ست

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
منم بهش میگم ک حدخودشو بدونه چون خودم خیلی معذب میشم 

آره الان خودتو نگه دار 

اگه ازدواج كردين كه اووووووو وقت واسه اينكارا خيلي زياده😉 

اگرم ازدواج نكردين حداقل خيالت راحته كه ازت سو استفاده نشده 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
به نظر من یه دختر زمانی کا حد ومرز رو مراعات کنه وقتی که اون آقا هم با ایشان ازدواج کرد یا احساس خوب ...

مثالتون عالي بود 👏👏👏👏👏

2706