2733
2739

پاشویه کن 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خاکشیر بده جیگرش خنک میشه میاد پایین

اب

هندونه بده 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2731

ببر بیمارستان خدای نکرده زبونم لال تشنج نکنه

2738
عزیزم برو عطاری کلپوره بگیر بریز تو اب دستو پاشو بدنشو صورتشو رگاشو با همون بشور فورا تبو میاره پایی ...

اتفاقا ريختم

هر چي ميدونستم روش پياده كردم

الان رسيده به ٣٨

تا صبح بيدار بودم ديگه كم آوردم هنوزم داغه و داره تو خواب حرف ميزنه

منم پسرم تب میکنه شدید خونرو سرد کردم شیاف استامینوفن میدم دم نوش بابونه هم میدم زود زود بهش برس میگن ویروسه خیلی از بچه ها گرفتن پسر جاریمو بستری کردن  

خدایااااااااا شکرت که بهم امیرحسین دادی       
منم پسرم تب میکنه شدید خونرو سرد کردم شیاف استامینوفن میدم دم نوش بابونه هم میدم زود زود بهش برس میگ ...

پسر بزرگمم دقيقا اينجوري بود ٣روز پيش ولي خب به استامينوفن جواب ميداد ولي اين نه