2737
2739

دخترم ۲سال نیمس نزدیک ۱۲ میشه راهنمایی کنید چی بدم تا یکم وزن بگیره غذاهم به زور میخوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش سویق کودک بده خوبه برای وزن  من از ی پیجی تو اینستا خرید میکنم آوا فوده خیلی خوب سرلاک دخترمو از اونجا میگیرم 

چادرعزیزم تو فرم عاشقی من هستی،هرکه مرا ببیند میفهمد من عاشق حضرت مادرشده ام...
2728
بهش سویق کودک بده خوبه برای وزن  من از ی پیجی تو اینستا خرید میکنم آوا فوده خیلی خوب سرلاک دختر ...

خودم‌نمیتکنم درست کنم به نظرم خیلی سخته میگن اونایی که میفروشن هم قابل اعتمادنیست معلوم نییت جیا ریختن توش؟

2738
خودم‌نمیتکنم درست کنم به نظرم خیلی سخته میگن اونایی که میفروشن هم قابل اعتمادنیست معلوم نییت جیا ریخ ...

عزیز من از ی جای مطمئن میگیرم ک خیلی ها ازش میگیرن ،ولی قبلا از آقای تبریزیان میگرفتم اونم خوبه جای معتبریه 

چادرعزیزم تو فرم عاشقی من هستی،هرکه مرا ببیند میفهمد من عاشق حضرت مادرشده ام...
کمه بخدا کمه لباس میپوشه خیلی توتنش زشت میشه

منم دخترم دونیم سالشه ۱۲هه از نظر نموداررشد نرماله به خاطر دوتاتیکه لباس نه خودمو اذیت میکنم نه بچه رو توام بیخیال باش بابا تنش سلامت باشه بقیه چیزا فدای سرشون😍😍

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
2706