2737
2734

من دهانم خيلي آفت ميزنه نميدونم چرا بعد شوهرم اصلا افت نميزد 

پريروز گفت بيا توي دهنم ببين چي شده خيلي درد ميكنه رفتم ديدم آفت زده خنديدم گفتم بيااا توهم افت زدي 

گفت بايد برم دكتر گفتم نميخواد بابا ويولت دوژانسيه بزن خوب ميشه 

دوروزه هي ميگه كي خوب ميشه هيلي داره اذيتش ميكنه مثل اينكه تخمه ليمويي خورده بعد امشب رفتم ببينم تو سايت درمان خونگيش چيه زده بود يك  علامت سرطان 

من خودمم الان آفت زدم ٢ تا 

بعد گفتم نه نظرم عوض شد برو دكتر 

قضاوت فقط کار خداست...

خب؟

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😕😕😕😕چه وسواس فکری هم داره آخه همه چی تموم شده یه این مونده که بری دنبالش آخه افت دهان چه ربطی داره به سرطان 

‏یه جایی تو بچگیامون واسه آخرین بار رفتیم تو کوچه و با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم آخرین بار بوده  
2738

ببخشیدا شاید میکروبشو انتقال دادین بهم دیگه؛ خمیر تریا دنت بخرید زود خوب میشه  البته حتما دکتر برید؛ ولی شوهرت انگاری با لحن بدی نوشته؛ منظوری داشته از حرفش

و خدایی که ب شدت کافیست، وزن شروع ۶۸ وزن هدف ۵۸        من خودمو خیلیییی دوست دارم                                
2706