2737
2739
عنوان

شرکت کننده ی برنده باش رکورد زد

| مشاهده متن کامل بحث + 1701 بازدید | 114 پست
گفت فلاني خانوم بوده سر حرفش واينستاده من مردم مرد سر حرفش وايميسته  يه همچين چيزي گفت&nb ...

نه یه بار ک یه دختر خانوم ۱۰۰تومنو برده بود کسی رکوردشو نزده بوذ این اقا هم گفت ک چون اون خانم با جدیت ادامه داد منم مردم باید ادامه بدم کم نیارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازش خوشم نیومد(حسودم خودتونید😂)

منم انقد ارایش میکردم خوشگلتر میشدم😂😂😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2728
فکر کنم تیک داره  لامصب دندوناش دسته به دسته مرتب کنار هم نشستن😃

خیلی خسته است بمیرم دستشو به سرش میگیره😂😂😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
تکرارش کی میده

یکشنبه ساعت یک شب

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂
نمیدونم متاسفانه. تو نت سرچ کنید

۶ صبح

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
گفت فلاني خانوم بوده سر حرفش واينستاده من مردم مرد سر حرفش وايميسته  يه همچين چيزي گفت&nb ...

ی ضرب المثل هست ک میگه،فقط ی احمقه ک میگه حرف من ت‌غییر نمیکنه😁😁😁

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2740
خیلی خسته است بمیرم دستشو به سرش میگیره😂😂😂😂

اره الان نگاه میکنم پاهاشو تکون میده 

چشاشو میماله😐

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

اوا الان غش میکنه که😱😱😱😱

یکشنبه ساعت یک شب

واقعا؟!

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

مگه امشبم داد؟چه ساعتی تکرارشه؟

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
ازش خوشم نیومد(حسودم خودتونید😂)

منم بخاطر اون حرفی که به خانوما زد بدم اومد ازش خخخ

تیکر بارداری نیست...تیکر کنکورمه...لطفا واسه موفقیتم تو کنکور تجربی دعا کنید  

اه دیشب اون اقاهه رو دیدین ک هیچچییی بارش نبود. حتی نمیدونست صحیفه سجادیه از کدوم امامه. نمیدونست علی ای همای رحمت از کدوم شاعره و... 

خیلی رو مخ بود

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2706