2752
2734
عنوان

خواهرم عاشق معلمش شده😑

| مشاهده متن کامل بحث + 10400 بازدید | 77 پست
اونی که سنگ مینداخت متاهله ی دخترم داره این اخری خل و چل ما عاشق شده😄😄 هیچی دیگه فعلا موافقت شد ...

نه بابا خداروشکر پس خوشبخت باشی عزیزم زیادی اذیت شدی عقد کردین؟

تو بوشهر شغلش چیه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم الان چیکارش کنم؟چی بهش بگم؟

خیلی ناراحته از درس خوندن افتاده

خودش رو میکشه کع معلمه توجه کنه بهش الانم معلمع مثل اینکه یکی قوی تر از اونو تحویل میگیره همه هم میگن اینم داره میمیره

میترسم آبروریزی بکنه😑

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
جذبه نه یه مهر پدري عجیبي دارن بعضیاشون با دخترم گفتناشون ادم تا کجا عین پدرامون کیف میکنه شاید دل ...

اره 

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
2731
نه بابا خداروشکر پس خوشبخت باشی عزیزم زیادی اذیت شدی عقد کردین؟ تو بوشهر شغلش چیه؟

خب اره اذیت که شدم مادرش هم خیلی فحش میده و نفرین میکنه 

تو نیروگاه بوشهر مهندس برقه

نه...درحد اعتدال محبت میشه حتی چون ته تغاریه بابام دوسش داره خیلی

پس باهاش بشین صحبت کن منطقی

فکر نکن بایه بچه حرف میزنی انگار داری با یه ادم بالغ منطقی صحبت میکنی

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
فقط سعی کن حرف هاش رو بشنوی  این دوران میگذره  مگه الان میزارن مرد معلم دبیرستان ب ...

اره البته رسمی استخدام اونجا نیس واسه تدریس کنکور میاد

میدونستی من همش به فکرتم؟

دارم کار میکنم . درس میخونم . آهنگ گوش میدم یهو یاد تو میوفتم 

برای خودمم عجیبه ها درگیر هیچ زندگی اینقدر نبودم حتی زندگی خودم  

123 اورژانس اجتماعی (کودک آزاری، خشونت علیه زنان و ...) و 129 مشاوره حقوقی رایگان دادگاه در صورت مشکل تماس بگیرید کمکتون میکنن
پس باهاش بشین صحبت کن منطقی فکر نکن بایه بچه حرف میزنی انگار داری با یه ادم بالغ منطقی صحبت میکنی

خلم کرده بخدا😑😑😑

میگه بهش پی ام دادم جواب نداد خب درک که جواب نداد ارزش گریه داره؟؟؟

خب پس خداروشکر شغلشم خوبه  بنظرم میگفتی یه ۲۰۶داره با یه خونه اخه

اره 206 داره خونشم عالیشهره ولی میخواد بفروشه بوشهر خونه بگیره 

میدونستی من همش به فکرتم؟ دارم کار میکنم . درس میخونم . آهنگ گوش میدم یهو یاد تو میوفتم  برای ...

وای جدی؟

مرسی عزیزدلم😊😊😊

خلم کرده بخدا😑😑😑 میگه بهش پی ام دادم جواب نداد خب درک که جواب نداد ارزش گریه داره؟؟؟

خواهرمنم ته تغارریه ۱۶ سالشه یکی از پسرای فامیل داشت مخشو میزد باهاش منطقی حرف زدم خداروشکر پذیرفت

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706