2737
2739
عنوان

خواهرم عاشق معلمش شده😑

| مشاهده متن کامل بحث + 10365 بازدید | 77 پست

بچه اس دیگه هیجانات نوجوونیش طبعییه ولی اینجا نباید مطرح کنی که باید اصولی ببینی چیکار باید بکنی 

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤

بابا عادیه ها همه کنکوریا تو این دوره انجور میشن بنظرم ما یه استاد داشتیم یارو عینهو مهران غفوریان بود همه عاشقش میشدن بعد کنکور فقط خودشونو مسخره میکردن 

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا ما هم قدیما از این عشقای داغون داشتیم مثلا من عاشق فرزاد حسنی و شهاب حسینی بودم   

ولی خدایی هیچکس نمیفهمید این بچه ها چرا اینطوری شدن عاشق میشن تازه عشقشونم جار میزنن

اینا کی هستن دیگه بابا

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
2728

سوم راهنمایی بودیم معلم زبانمون خنگ بود ماهیچی بلد نبودیم خلاصه مدیر معلم مدرسه پسرونه را اورد برامون عصرا درسمون میداد خیلی جذاب بود خوشگل نبود ولی جذبه داشت.یه دختره مثل این خلا یه شب باداداشش قشون کشی کرده بود درخونشون که توعاشق من شدی😓😓😓بیچاره خیلی سرسنگین بود نگو عادتشه اخرکلاسو نگاه میکنه این به خودش گرفته.یامن خودم کلاس عربیکنکورم چون جوابارابلد بودم معلمم خیلی بهم توجه میکرد پس بیام عاشقش بشم😓😓😓

هیچی  
2740

خخخخ منم یبار عاشق معلم عربیمون شده بودم ولی نمیدونسم عشقه فقط میدونسم دوس دارم زیاد ببینمش

ولی غکر بدی نکردم فقط ی معلم دوس داشتنی و خاص بود

البته همه از اون خوششون میومد

خدایا شکرت اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

وای منم یک  دوست داشتم عاشق معلم شیمی امون بود...زیر میز گل میاورد و خصوصی گرفته بود باهاش..

بعدها عکس اشو دیدم با یکی دیگه ازدواج کرده بود..

اه سن خیلی بدیه..

محتاط باشیم، در "سرزنش" و "قضاوت کردن" دیگران،وقتی، نه از "دیروز او" خبر داریم نه از فردای خودمان

باید از مشاور مدرسش کمک بگیری

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2706