2737
2734
عنوان

بچه ها ☹💖

| مشاهده متن کامل بحث + 125 بازدید | 30 پست
تو قیافه نرو  وقتی برگشت با روی خوش ازش استقبال کن و بگو عزیزم خوش گذشت؟ آخرشم بگو تو که نبود ...

باوشه💜

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربان تر👉حامے حیوانات💖نگـــران محیــط زیست
وااا تورو خدا نکنید این کارارو  همین موضوعای کوچیک،،، میشه یه دعوا بزرگ‌‌و جاروجنجال بنده خدا ...

میدونم دسته خودم نی☹

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربان تر👉حامے حیوانات💖نگـــران محیــط زیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شماهم بروخونه مامانت

اتفاقا یقدم باهاشون فاصله دارم ولی ظهری با خواهرم دعوام شد  😂😂 گفتم قیافتو نبینم 

دیگ فعلا نمیرم تا منت کشی بیاد

میدونم دسته خودم نی☹

نه عزیزم اصن بهش فک نکن، موضوع مهمی نیست آخه

🌸🍃روياهات تاريخ انقضا ندارن،يه نفس عميق بكش و دوباره تلاش كن🌸🍃من موفق‌تر خواهم شد💪🧚‍♀️
2728
همشون مجردن😐

حالا سخت نگیر 

اشگالی نداره گاهی با دوستانش بیرون بره شما هم با دوستانت بیرون برو 

نباید ازدواج باعث بشه بقیه ادم های زندگی حذف بشن اشتباهه

کاربر قدیمی هستم .(آفتاب)😊کارهای تم تولد انجام میدم.از 1388اینجام
نه عزیزم اصن بهش فک نکن، موضوع مهمی نیست آخه

حتی الانم گفتم مواظب خودت باش 

خوش بگذره ولی نمیدونم چرا میخواستم کلشو بکنم 😂😂

2740
حالا سخت نگیر  اشگالی نداره گاهی با دوستانش بیرون بره شما هم با دوستانت بیرون برو  نباید ...

همه دوستاش و میشناسم آدمای خوبین 

ولی کلا حسودی کردم میخواسم نره😂

البته الان دیگ راهیش کردم رفت 

حتی الانم گفتم مواظب خودت باش  خوش بگذره ولی نمیدونم چرا میخواستم کلشو بکنم 😂😂

😂😂😂😂

آره درک میکنم  چی میگی😂😂😂

🌸🍃روياهات تاريخ انقضا ندارن،يه نفس عميق بكش و دوباره تلاش كن🌸🍃من موفق‌تر خواهم شد💪🧚‍♀️
همه دوستاش و میشناسم آدمای خوبین  ولی کلا حسودی کردم میخواسم نره😂 البته الان دیگ راهیش کردم ...

گفتم که حسود هارو میگیرن مواظب باششش  

حالا الان وقت دعوا بود؟

اخه دیوانس 

منم دیوانه میکنه 

ظهری ساعت ۲و نیم گفت بیا بریم باغ پرندگان گفتم باشه پاشدم رفتم دیدم واه واه چ تو قیافس انگا طلبکاره 

گفت زنگ بزن ببین بازه 

گفتم باشه بعد زنگیدم گفتم بازه 

گفت خب پرسیدی تا ساعت چند گفتم ن گفت بلیطش چند بود گفتم چمیدونم نپرسیدم ک یهو دیدم قیافه بود قیافه ترشد گفتم وا چیه مگ مالت و خوردم خوبه خودت گفتی بیا خب میپرسیدی قبلش 

بعد گفت اصن پاشو برو بابا کی خواست با تو بره 

منم گفتم دیگ قیافت و نبینم موجی 

پاشدم اومدم 😂😂

البته فردا خودش آشتی میکنه

اخه دیوانس  منم دیوانه میکنه  ظهری ساعت ۲و نیم گفت بیا بریم باغ پرندگان گفتم باشه پاشدم ...

عجبببببب دعوای سهمگین و ترررسناکی بابا جااان